Rychly pulz a busenie srdca

RNG

zialbohu v zajecickej horkej je magnezium(horcik) vo forme siranov a uhlicitanov, co je pre vacsinu ludi velmi slabo absorbovatelna forma a pri vacsch davkach zdroj ladvinovych kamenov. Lepsie formy su citrat, maleat, laktat, proteinovy chelat ...

gregor

Při nedostatku hořčíku dochází k vzestupu vnitrobuněčného obsahu vápníku a k následné poruše srdečního rytmu. Asi takto by som začal a čo robím ja: Každý deň, ráno, večer 25ml magnézia /horčíka/ vo forme koncentrátu z prírodnej liečivej vody Zaječická horká, k vyrovnaniu rovnováhy vápnika v tele. To je 252mg magnézia. Dennú dávku Zajčickej horkej nenavršovať nič neurýchľovať. Využívať vitamín D /slnko/. Užívať dlhodobo, nie je návyková, znáša ju dobre aj najcitlivejší organizmus. Nad 100ml/ deň už je to preháňadlo. Zakúpiť sa dá v potravinách /len v niektorých/ lekárne a h-nova , a-b-rt, cop NZ,RA,. . . S pozdravom Gregor

julka0

ja ti presne poviem ako sa mi to stalo.. bol mesiac kedy som mala strasne stresove obdobie, v noci som byvala do rana hore a tak.. potom prisiel tyzden volna a na mna prislo zrazu neskutocne busenie srdca, zle som sa citila, uplne hrozne.. som sla do lekarne, tak som pila magnesium, lebo som vedela, ze lekar mi asi velmi nepomoze, kedze to bude ta psychika.. potom bolo dobre, ale to iste ako ty - vzdy ked som len vstala uplne sa mi rozbuchalo srdce, strasne vysoky tlak.. a to pri beznych cinnostiach, ked som sa trosku viac hybala, ked som sla tancovat.. ked som isla spat alebo naopak ked som vstavala.. vtedy som to hlavne pocitovala, lebo bol klud, tak som to intenzivnejsie vnimala.. a potom pre niekolkymi tyzdnami ma opat chytila taka uzkost a vsetko toto sa opakovalo a vlastne doteraz to pretrvava, aj napriek tomu, ze uz necitim tie uzkostne stavy, len to, ze srdce mi busi a tlak mam vysoky, pri hocijakych beznych cinnostiach, vstavani, zaspavani.. ale samozrejme, ze sa mi to nedeje uplne stale a uplne kazdy den.. len v urcite dni a nie pravidelne.. ale sa aj velmi kontrolujem, tak neviem ci aj to tomu nepridava.. naozaj neviem.. ale ked som nejako velmi zamestnana, tak ani nemam cas to vnimat, tak potom je lepsie, len potom zasa ked som v klude a nic nemam na robote to pocitujem.. tak ja ale fakt neviem co s tym.. bolo by som rada, ak by nam niekto vedel poradit.. dakujeme..

milada1

ahoj,prosim ta ako sa ti to presne stalo?mas aj problemy so spankom?u mna je najhorsie nadranom a rano a doobeda,poobede a vecer vacsinou dobre ale ten rychly pulz mavam aj cely den iba ked lezim a odpocivam alebo spim tak nie

julka0

milada1, tak presne toto iste mam aj ja!! u mna to zacalo asi pred 4 mesiacmi.. prisla na mna uzkost.. potom som to nejako dala dokopy, ale toto co opisujes stale pretrvava.. prosim, kto nam vie poradit??

bambula21

plus hnacky a nevolnosti a zavrate su prejavom aj tehotenstva... tak neviem :) treba zacat niekde skumat, co je vo veci, ci psychicno, alebo je to vec tela iba a tak.

bambula21

tiez som mavala podobny problem od puberty... ked som prudko vstala alebo som sa vystrela ked som bola zohnuta, zatocila sa mi hlava a zatmelo pred ocami, ale mam permanetne nizky tlak, takze preto to bolo. fyzickou aktivitou, sportom, sa mi toto upravilo a uz len zriedka kedy sa mi to stane... ak dlhsie nesportujem. hmmm... neviem takto presne povedat, ci to je psychika alebo nie. zalezi do akej miery tie problemy trapia a tak... aj zaludkom sa casto vie ozvat psychicka nepohoda, tzv. zaludocnou neurozou, hnackami, zapchami a pod. ale moze to byt aj nepravidelnou stravou, ci nevyvazenou stravou... moznosti je vela.

milada1

trapi,asi ako kazdeho cloveka,ja neviem..mavam aj problemy so zaludkom,ranne nevolnosti,niekedy hnacky,ale nikdy som nemavala nieco take ako ze ked vyjdem schody alebo sa rychlejsie obraciam pri vareni ze mi tak rychlo bije srdce,je to zvlastne,bojim sa toho ;( psychika,ked to mam kazdy den aj skoro stale? najlepsie je mi ked lezim alebo spim

bambula21

psychika. je to prejav uzkosti. trapi ta nieco? skus porozmylsat, mozno na daco prides, moze byt aj dlhodoby problem, v praci alebo tak, nejaky stres. alebo v pripade tych schodov to moze byt aj slaba kondicka, ci nizky tlak. trafila som nieco? :)