CHLAMYDIE pomoc! RNG pozri tiez prosim.

Príspevok v téme: CHLAMYDIE pomoc! RNG pozri tiez prosim.
jankax

Uz od leta mam problemy,zacalo to bolestami kolien,pokracovali lakte,zapastia,clenky,lekarka mi zistila vysoke ASLO dokonca 3nasobok,v krvi chlamydie,dostala som antibiotika na 2mesiace,bohuzial asi nepomohli,zasa ma bolia kolena aj clenky uz len cakam na to co pride dalsie.Mala som ist teraz na kontrolu ale mozem az v marci,lebo som v zahranici,do toho mam aj problemy so zaludkom a casto mi busi srdce.Niekto do mna zavrtal cervicka ze to moze byt nejaka chlamydiova infekcia,ze neliecene sposobuju v tele strasny bordel,spomenula som si na vysledky mojich testov a preto prosim o pomoc Vela doktorov toto podcenuje ako som sa docitala,prosim vas moze to byt pricina mojich problemov?Co sa s tym da robit?Dalsie antibiotika?Som uz aj dost vycerpana z toho vsetkeho

jaja

Jankax, trošku ťa sklamem. Mám 20 ročnú dcéru, ktorá mala, resp.asi aj má to, čo ty. ASLO 1370. Chodili sme 2 roky na rôzne vyšetrenia, ležala v nemocnici na rôznych odd. od infekčného, po krčné, všetko možné, aj nemožné jej vyšetrovali ale ložisko zápalu nenašli nikde. Pripadala si ako pokusný králik. Doteraz chodila na reumatológiu do Žiliny, ale po tých všetkých útrapách sme to vzdali. ASLO jej kleslo na 1200.A toje žalostne málo. Už mi jej bolo aj ľúto, lebo najviac si vytrpela na rôznych vyšetreniach, bez pozit. výsledku. Takže sme sa na to vykašľali. Má to stále rovnako, totiž ona mala problémy s kolennými kĺbami. V noci v posteli ich nemohla od bolesti vystrieť a to nehovorím o chôdzi hore schodami. Teraz to kolíše, raz jej je lepšie, raz horšie, ale aspoň je na tom už psych. dobre. Veď tie "perepetie" čo vytrpela ju dostávali len do depky a stresu. Ale prajem ti, aby tebe sa to podarilo lepšie, ako nám.

RNG

chlamidie vytvaraju moznosti pre mnohe ine infekcie v tele, lebo znizuju imunitu.
Vysoke aslo mas pre to, lebo sa ti v tele uchytili nejake streptokoky.
Obe INFEKCIE treba VYNICIT, lebo ti sposobia poskodenie tela toxinmi a roznymi zapalmi.
Popritom mozes brat aj protizapalove doplnky(curcumim, bromelain, serrapeptaza, boswelin, dumbier) ale tieto potlacia len symptomy, nie pricinu
Temy na vysoke ASLO, streptokoky, chlamidie a autoimunne choroby, ktore z tychto casto vyplyvaju tu uz boli.
Osobne som tam spomenul uzitocne antimikrobialne prostriedky ako GSE/citricidal/citrovital, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov,betaglukany, a Samento/vilcacora(uncaria tometosa, cats claw ,una de gato, kocici pazourek)
Viacero z tychto v spravnych davkach by mali tvoj problem vyriesit.