Zlte oci

Sui

Zdravím,
Roky som mala žlté bielka. Vysleky ok, akurát zvýšený bilirubin. Podľa lekárov vraj dedičné..asi od ducha svätého, lebo v kompletnej rodine zo všetkých svetových strán tým nikto netrpel. Keďže som sa toho chcela zbaviť nakoľko mi to vadilo z estetického hľadiska začala som pátračku na vlastnú päsť. Odskúšané mám všetko a keď vravím všetko tak naozaj do poslednej možnej alternatívy. Takto som sa dostala k východnej medicíne, ktorá lieči PRÍČINU a nie symptómy ako naša západná. Nedám na ňu dopustiť. Mne už asi aj zanikla karta u lekára nakoľko som tam nebola celú večnosť. Naspäť k očiam. Mám ich biele :) ako sneh. Ako? Pomohla mi úplná očista podľa Malachowa. Zbavila som sa nielen žltých oči, ale všetkého patologického sajrajtu poctivo rokmi nazbieraneho v mojom tele, ktorý mi spôsoboval aj iné problémy či choroby. Akné, padali mi vlasy, kolená v čudu, slabé obličky, migrény, únava, kolisava psychika, PSM atď atď.. Zoznam je naozaj dlhý. Najprv som sa tomu bránila, pretože je k tomu potrebná urina. Keby som nebola taká hlúpa mám po problémoch oveľa skôr. Veľká škoda, že máme v hlavách naočkované, že je to odpad. Píše sa o nej a jej účinkoch už v biblii. Stojí to aspoň za zamyslenie a naštudovanie faktov.

☆ceka4

cau potrebujem poradit. Mam zlte bielka (bledozlta) ale nic ma zatial neboly neviem co sa to deje ale urcite vylucuje zltacku lebo zltu pokozku nemam
Dufam ze to neni porucha pecene.

Kiko Szabo

Cauky. Moje oci su stale viac a viac zlte..
Ja sa uz ani nechcem pozriet do zrkaldla, take su hnusne. Je tu naka spriaznena dusa?
Ja sa uz bojim ist do skoly lebo ludia si myslia, ze si mocim do oci ci co... :(

bak

keď nie je liek ten ocuvite do čoho by si to zaradil do cukríkov, vitamínov a ja tu nepíšem čo si ludia želajú a ani nerozhodujem nepochopil si zmysel toho
prečítaj si to ešte raz a možno aj dvakrát

pravy huhu

Ostropestrecovy caj je na nic. Lepsie su tabletky.
Grepy su vynikajuce nielen kvoli C, ale obsahuju vela glutationu.

bak

vidím tu reklamu na Okuvaite a iné lieky, a ešte aj ako vianočný darček veď lieky sa nedarujú
ako darček je to už len o chamtivosti pažravosti,a nenažranosti mnohých predajcov a hadám aj všetkých a neni som ďaleko od toho čo som tu napísal

house

nejest mastne jedla najma vyprazane, nekorenit,nepit alkohol, nefajcit, pravidelne uzivat Lipovitan a vela(megadavky) prirodneho C vitaminu (grepy) po tyzdni budu bielka ako sneh .