Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlte oci

☆ceka4

cau potrebujem poradit. Mam zlte bielka (bledozlta) ale nic ma zatial neboly neviem co sa to deje ale urcite vylucuje zltacku lebo zltu pokozku nemam
Dufam ze to neni porucha pecene.

Kiko Szabo

Cauky. Moje oci su stale viac a viac zlte..
Ja sa uz ani nechcem pozriet do zrkaldla, take su hnusne. Je tu naka spriaznena dusa?
Ja sa uz bojim ist do skoly lebo ludia si myslia, ze si mocim do oci ci co... :(

bak

keď nie je liek ten ocuvite do čoho by si to zaradil do cukríkov, vitamínov a ja tu nepíšem čo si ludia želajú a ani nerozhodujem nepochopil si zmysel toho
prečítaj si to ešte raz a možno aj dvakrát

pravy huhu

Ostropestrecovy caj je na nic. Lepsie su tabletky.
Grepy su vynikajuce nielen kvoli C, ale obsahuju vela glutationu.

bak

vidím tu reklamu na Okuvaite a iné lieky, a ešte aj ako vianočný darček veď lieky sa nedarujú
ako darček je to už len o chamtivosti pažravosti,a nenažranosti mnohých predajcov a hadám aj všetkých a neni som ďaleko od toho čo som tu napísal

house

nejest mastne jedla najma vyprazane, nekorenit,nepit alkohol, nefajcit, pravidelne uzivat Lipovitan a vela(megadavky) prirodneho C vitaminu (grepy) po tyzdni budu bielka ako sneh .

WTWT

Niekedy to kolise aj ja to tak mam. Ale v dnesnej dobe, ze na to vobec nic nieje?? Chapem ked sa to neda znizi tak sa neda ale nepaci sa mi, ze jedine vysvetlenie je vzdy len ,, to je v poriadku nic to neznamena a nieje to nebezpecne, ste v poriadku.´´ ale je to naozaj vyrazny esteticky problem, ludia sa ma vzdy pytali co mi je :-/ pomohla mi antikoncepcia. no nikdy viac by som ju uz nevzala po jej vysadeni mam vela problemov.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlte oci - Fórum - ZDRAVIE.sk