vysadenie antikoncepcie

Príspevok v téme: vysadenie antikoncepcie
sawovka5

ahojte baby..chcem sa spýtať na vysadenie antiky..beriem ju už 3 roky(Belaru)a chcem ju už tento mesiac vysadiť..stačí to tak, že na konci 7 dnovej pauzy nezoberiem už tabletku??robí sa to tak???prosííím poradte a tiež dajte svoj názor..a ete otazka..mala by som to povedať svojej gynekologičke??diky

moniqa87

ked na to takto reagovala, tak jej to dopredu oznamovat nemusis, staci potom a keby pindala, tak jej povedz, ze je to tvoje telo, tvoje zdrave a tvoj zivot a nech sa ti do toho nemiesa...
je to tvoje rozhodnutie ci budes brat HAK, alebo nie...
drz sa a prajem vela stastia

sawovka5

no presne tak...no takže som zvedava...snad to nebude až také hrozne..dufam že sa rýchlo dostanem do normálu..a mohla by som niečo schudnuť bo som z nich pribrala 7kg...rozhodla som sa že je nebudem volať(tej doktorke)až pak časom jej to oznámim na kontrole...ete raz diky

moniqa87

no, zatial kondom a uvidime, ako to budeme riesit do buducna, lebo predsalen s kondomom to nie je take prave orechove...
ale myslim, ze na to si o tychto vyrobkoch musim este kopa informacii pozhanat aby som vedela co mozem pouzit...

sawovka5

jeej si zlata diky moc že si reagovala..a ak ti to nevadí sa spýtam že čo teraz používate?ja ete nevem ale dočítala som sa o nejako vag.kreme vola sa že pharmatex tak možno to vyskušame..počula si o tom niečo?určite si budeme davať pozor ale predstava s kondomom to dlho nevydržíme

moniqa87

vies co, mne doktor nic nepovedal, to ako ta doktorka odhovarala, mi pride len ako nejaky tah (urcite ma za uzivatelky HAK nejake vacsie prachy, ked sa tak zachovala)
no a do normalu som sa dostala v podstate hned, menzes mam pravidelny (vysadila som v oktobri), zo zaciatku som sa trocha obavala, lebo viem, ze po vysadeni HAK moze dojst aj k viacnasobnej ovulacii a tak, ale s priatelom pouzivame kondom a nic sa nestalo. takze je to v pohode... myslim, ze sa nemas coho bat, len budte zo zaciatku trocha opatrnejsi...

sawovka5

no myslela som si..dikk...no ja som to už takto pred rokom chcela vysadiť a moja doktorka na mna vyštartovala že nech si nerobím s tým čo chcem, že či cchem už babatko, ja som jej že nechcem ale tiež nechcem to brať tak dlho...no tak som tiež nevedela či sa neužívaju nejake ine lieky na prechod medzi vysadením..a možem sa ťa spýtať ako dlho ti trvalo kym si sa dostala do normalu, a ako to teraz riešiš?napr. čo používaš..a ete jedna otazka..teraz bude asi väčšie riziko že možem otehotnieť, či nie?dikkk že si reagovala

moniqa87

ano, presne tak ako pises, proste po sedemdnovej pauze uz dalsie balenie brat nezacnes...
ja som tiez nevedela, ci o tom oboznamit gynekologa, tak som zavolala do ambulancie a povedali mi, ze to nie je potrebne...
akurat, ten nazor som nepochopila k comu ma byt... ved je to snad tvoje rozhodnutie...