Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrdlo, nadcha, alergia

Príspevok v téme: Hrdlo, nadcha, alergia
kika123

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu. Uz dlhsiu dobu mavam casto nieco ako nadchu... najprv ma zacne skriabat a svrbiet akoby medzi nosom a hrdlom... potom sa prida soplik a bolest hrdla... mierne zvysena teplota. Toto sa mi zopakovalo asi 4 krat za posledne 3 mesiace... a ak aj neochoriem, ale napijem sa studeneho, alebo dycham studeny vzduch, hned citim skriabanie sliznice. Som alergik, v lete mavam silnu sennu nadchu a tiez mi zasahuje presne tie iste miesta. Mam pocit ze mam uplne znicenu sliznicu a preto je velmi hakliva na cokolvek. Vyter z hrdla a nosa som mala cisty... na podporu imunity beriem imunoglukan, vitaminy, zinok, probiotika... vsetko mozne. Poradte nieco co by mi pomohlo aj zregenerovat sliznicu... aj po nadchach aj alergiach. Dakujem vopred.

kika123

A este jedna otazka.. co povies RNG na pripravky firmy energy? napr. www.energy.sk ? je to dobre? moja znama ma s tym vraj vyborne skusenosti...

kika123

Dakujem za odpoved. Ale prosim napis mi nejaky konkretny vyrobok, ktory dostanem kupit v lekarni, alebo inde... to co pises asi bezne dostat nie je vsak? hlavne nieco na tu viralnu imunitu nosa a nosohltanu. Dakujem vopred :)

RNG

na alergie quercitin, vitamin C, bromelain, boswelin, curcumin, dumbier.
Na potlacenie viralnych prejavov posilnit viralnu imunitu-na to som mnohokrat vymenoval prostriedky.
Proti inym mikrobialnym nakazam hrdla a nosohltanu, roztok GSE(60 kvapiek do litra vody, pit aj kvapkat do nosa)
a vyhybat sa roznym chemickym "liekom, ako kvapky do oci a nosa, ktore maju za pricinu alergicke zapaly pri dlhsom pouzivani.
Niekedy je to aj plesnova ci kvasna infekcia, a vtedy pomoze brat aj oreganovy olej

hlienka

neviem poradiť, ale tiež by som potrebovala radu.Stále vykašliavam hlieny a už ma hrozne bolí sliznica v krku tak nejako v strede.Tiež mám stále všetky výsledky dobré a mám pocit, že mi lekári neveria pretože so mnou nič nerobia a keď píšem tento príspevok ma veľmi ma bolí sliznica už sa bojím aj prehltať .Ďakujem za každú radu.

kika123

Prosim poradte niekto, cokolvek... znovu mi znicoho nic opuchla sliznica nosa, nosohltanu a hrdla... boli a boli... najma tam medzi, kam ani kvapky do nosa, ani sprej do hrdla nedociahnu... teplotu nemam (zatial) ani alergiou to nie je. co mam robit :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrdlo, nadcha, alergia - Fórum - ZDRAVIE.sk