D24 Nezhubný nádor prsníka

Príspevok v téme: D24 Nezhubný nádor prsníka
m.m.

pred 2rok.písali v časopise o mojej mlad. dcére,v tedy prváčke,ktorá pri prosbách na vyučovaní vyslovila myšlienku pomôcť ch.deťom trpiacim na rakovinu.s pani učiteľkou sme celé naplánovali,detičky sme navštívili a za vyzbierané peniaze nakúpili to,čo deti v nemocnici potrebovali.v tom istom roku môj strýko organ.ples.napadlo nás s manželom,že ako rodina,ktorá má deti,prispejeme na detskú onkológiu.odovzdali sme s.šek a finančnú čiastku sme v nasl.deň odovzdala vedeniu nemocnice.pred včerom moja 17 ročná dcéra si pri sprchovaní nahmatala hrčku v prsníku.včera ráno nám oznámili diagnózu D24 a dátum operácie.to akú bolesť cítime nebudem písať.chem len toľko..že nikdy nevieme v ktorú"sekundu"sa úsmev zmení na slzy.prajem veľa zdravia
----------------------------------
"Karcinóm prsníka " www.zdravie.sk

Nádej-2012

Svetovou odbornou tlačou prebehla odborná informácia, ktorá potvrdzuje správnosť 35-ročného výskumu Dr. J.K. Tento výskum sa zaoberal úlohou vody v ľudskom tele.
Už 12 rokov úspešne lieči ľudí zo všetkých chorôb. Táto informácia potvrdila liečivý účinok tejto liečivej vody od Dr. J.K. God's Golden water lieči komplet celého človeka a treba ju piť aj zdravým ľuďom na prevenciu !. Sme veľmi potešení, že svetové výskumy potvrdzujú protirakovinové účinky tohoto lieku a jej liečenie. Písal som mnohokrát o účinkoch God's Golden water , no vždy mi to na tejto stránke zmazali hoci som nikdy nedal adresu ani nič nereklamoval. Z toho môžete usúdiť aká je zaostala odbornosť na tejto stránke. Veď sa snažíme pomôcť najprv našim slovenkam a slovákom.Tento vynález je rýdzo slovenský s prispením svetových odborníkov a výskumníkov. Dr. J.K

gemerka

Maros75 v jednom má RNG pravdu. Jód je najlepší liek proti tomuto spomenutému problému. A ešte tomu jód chráni bunky pred rakovinou.

RNG

Hrcky, cysty, nadory a ine nefunkcne tkaniva sa daju odstranit silnymi enzymami a jodom. Obvykle sa tvoria v prsiach pri hormonalnych poruchach takze je dobree adresovat hladiny hormonov( doplnky ako yam,senovka grecka, pupalkovy olej, damiana black cohosh, progesteronovy krem...

gemerka

ja som sa pýtala lekára, že kedy pôjdem na sono prsníkov a povedal mi, že mám ešte čas. A priateľ mi hmatá prsia ale nenahmatal mi nič. A mám málo estrogénu. A preto mám takú čudnú pokožku. Aj ja si ich niekedy hmatám pred skončením menštruácie. Ale mám chĺpky okolo bradaviek a sú veľké. A neviem prečo a z čoho to je.

včielka

pred nedavnom mi gynekolog oznamil že mam nezhubny nador na prsniku co to vlastne je a ci mi hrozi aj operacia?

swunicko

ahojte,ja mam tiez D24,o tyzden mam operaciu,zatial sa nebojim,ale uvidim v ten den :) neviete kolko budem PN?..