holenie penisu

flf

Caute. baby nelaka vas to? Lebo poznam dost bab kt. proste chcu aby mal chlap oholney penis okolo.. Ako priamo ne ale ak by tam bolo privela chlpov...
Poradte

;)

Vsetcitu odporucate vseliake kremiky a podobne pantenoly atd... Najlepsia a najeektivnejsia dezinfekcia je PROPOLIS... Urcite ho kazdy nástrocny mate doma tak sa len spytajte mamy :) a nie nebojte sa propolis nieje iba na Penis je to vseobecny dezinfekcny roztok na rany atd, takze vas vasa mama urcite nebued podozrievat :)

zena72

muži, chcem sa spytať, či nejako suvisí holenie okolo vašej pýchy so sexuálnou orientáciou?
Partner sa po 20 rokoch oholil a ja mam zmiešané pocity...
Ďakujem za vašu odpoveď.. žena

tibike811

Cannabis - pocitat v tomto veku uz iste vies, tak kazdy den penis pozoruj, a dni pritom pocitaj... alebo mienis mat neplanovany sex, a nechces neprijemne prekvapit (sexualnu) partnerku? :-)

Cannabis

caute chcem sa spitat ja mam 13 rokov a mam dole hrozne vela chlpov a mam aj dost velky penis . tak som sa vcera holil a holil som sa ziletkou a dal som si nato predym aj penu a som sa vyholil uplne a chcem sa spitat kedy to dorastie mam tam take malinke snad 1-3 milimetrove chlpky .. diky