holenie penisu

to je jedno

1./ holit v smere rastu chlpkov (zhora na dol), tie "vyrazky" su nove rastuce chlpky pod kozou. 2./ staci aj jednorazova ziletka za 1€ 3./predist podrazdeniu pokozky pomoze aj obycajny gel na vlasy.
*tolko male okienko pravdy nahodneho okoloiduceho : )

neoholena

skus epilačny strojček boli ale je super aspon u mna na podpazušie.....inak ja sa tam dole neholim a som žena ale u chlapov mi to pride divne ked sa holia a radšej by som videla neoholeny ako oholeny pride mi to mužnejšie

pepan2

myslím že je to ok, to holenie, ja mám radšej nožnice pri holení som si porezal...., tak radšej nožnice, a ak niekto rád vyplúva chlpy nech sa neholí, a neviem prečo by ženy mali byť super upravené a pekné , aj oholené a chlapy ako opice,,,čaute, PS neznášam bobra pod pazuchami, tam sa holím žiletkou...

stix

pri holeni intimnych partii ide iba o to, aby si na to pokozka zvykla.. pravda je ze u kazdeho reaguje na holenie inak, preto je dobre zaobchadzat pri holeni opatrne... ja sa holim tak ze najprv si to tam prebehnem el. strojcekom a potom ziletkou, zasadne sa neholim "proti srsti" - teda proti smeru rastu chlpkov, to drazdi najviac.... po oholeni pouzivam nivea balzam -velmi prijemne pokozku ochladi a ukludni, je to dobra prevencia proti tvorbe tych cervenych vyrazok po holeni

tatulda

My s manželkou sa už niekoľko rokov holíme tam dole navzájom.Ona oholí mňa pekne na hladúčko a ja oholím ju,ale nechávam jej uzučký pásik,ktorí zbožňujem.A verte mi,je to úžasné!

Aleks

zinca: ja som tiez v zaciatkoch "trpel popaleninami", hlavne prvy krat, ked som si nestopol cas, tak si to odniesli moje vajka :-) ani slipy som nemohol nosit... teraz si uz davam pozor na ten cas posobenia, viem presne odhadnut, kedy staci

zinca

ja som si raz dala opilcu na podpazusie a tak som si tam spalila kozu ze som revala od bolesti, nic nepomahalo az za dva dni sa mi to zahojilo.

Aleks

tiez sa holim, vlastne depilujem. Pouzivam klasicky krem na depilaciu Opilca a nemam ziadne vyrazky. Depilacia trva trocha dlhsie, ako holenie, ale vysledok stoji za to. Len nenechat posobit krem velmi dlho, max 10. minut, lebo hrozi "spalenie" pokozky na vajkach :-) Pred depilaciou intimne miesta trocha namocim vodou a natriem kremom...
S depilaciou intimnych casti sme zacali experimetovat na priatelke z dovodu robenia sa vyrazok po holeni a neskorsieho "pichania" drobnych chlpkov. Ako sa neskuor ukazalo, nasa volba bola spravna. Ziadne vyrazky, ani neskorsie pichanie... Dokonca si depilujem aj podpazusie, lebo mam strach tam manipulovat so ziletkou :-) Po depilacii su chlpky dokonca jemnejsie a nemaju take ostre "zakoncenie", ako po holeni. Po depilacii len umyjem poriadne teplou vodou a nepouzivam ziadny pripravok, pokozka je pomerne dost "podrazdena" od kremu, tak ju necham oddychnut.

pajo

ja sa holim pravidelne vo sprche strojcekom na vlasy nie elek.samozrejmme,ak nejke chlpky ostanu odstranim ich z lahka bez tlaku ziletkou.ziadne podrazdenie pokozky,svrbenie ci vyrazky