holenie penisu

aaaaaaaa

tak za 1., penis sa neholi len okolie :)
.. skus si to oholit v smere rastu chlpov a nie v protismere, daj si tam nejaku penu na holenie .. a kup si ziletku aspon za 500sk .. uvidis vysledok ;)

baby

no mne sa zase paci ked je muz tam dole oholeny.. teda na hladko penis a semenniky, ale nad by nieco malo byt :) jemne pristrihnute. Chlapi len pozor aby ste si ho neodstrihli :D

bejb

mne vzdy pomoze aloe vera spray..da sa zohnat v niektorych lekarniach a stoji cca 100..je super das si ho hned po oholeni a ziadne vyrazky..popripade pred spanim nastriekas na trenky:P

agina

No inak ani mne sa nepacia vyholeni chlapi.Pride mi to ozaj take zženštile. Sorry teda ti, co sa holite, ale u mna by taky chlap neobstal.

zavist_zavist

roman22 este nezabudni dodat ze ked niekto cvici a ma perfektnu postavu jak z obalky tak je tiez buzerant.. lebo spravny chlap ma byt mastny a chlpaty nie??? :D:D

daidalos

Keď sa holím v intímnej partii, používam gel na holenie a tiež gel po holeni (samozrejme že používam iný strojček ako na tvár), akonáhle použijem vodu po holeni - štípe to a je to červené. Ak chceš radšej si len skracuj chĺpky mašinkou na vlasy, istého času som aj ja tak robil.

napolka

tak chlapci mne sa nepaci oholeny muž, chlap. Musí to byť chlap, voňať čistotou a hotovo. Dole môže byť upravený ale nie na holo, musi tam niečo byť, tak si to len strihajte to je toho

jozin

to:roman22 chlape tvoj slovnik hovori za všetko. Nepači sa ti ked sa muzi holia pod pazuchami na intýmnich partiach...počuj a čo takto brada? podla tvojho prispevku predpokladam, ze máš krásny plnofuz asi po pupok.

to ostatní, čo maju radi chlpate zvieratka tema je HOLENIE PENISU...takze nepiste OT, vytvorte si vlastnu temu chlpáči a tam sa rozpisujte, aký sme my ostatní buzeranti(hmm kazdy je buzik, ked sa vyholí, esteze to potom dorasti) ale v tejto teme píšte k veci a ak neviete chalanovi rozmne poradit na to na čo sa pýtal, tak radsej nepiste Vôbec NIČ