FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Biely vytok

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Biely vytok" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Ženské ochorenia
    zuzka*26.10.06 18:46??.??.125.98

Mam 21 rokov a pravidelny biely vytok z posvy.Vytok nijak nezapacha ani ma to nesvrbi.Dodrziavam osobnu hygienu a mam staleho sexualneho partnera.Je tento vytok nebezpecny?Ma niektora z vas podobny problem?Za vase prispevky vopred dakujem.

• Livuška107.08.14 19:23??.??.16.122

sabi84109 tak asi čakaj menštruáciu.

Ako ja nie som odborník ale keď ti To hustne tak asi! asi! to začneš mať.

Ja vítok mávam od polovice šk. roka. A nevyľakala som sa. je to normálne,

pozrite si film mesiačiky

• Luss18105.08.14 15:33??.??.145.139

neviem ako vy ale veľmi som sa bála na začiatku keď som zistila že mám tento výtok a na niektorých stránkach ešte písali ženy samé bludy že je to niečo hrozné a všeličo možne táto stránka www.medon.sk je vhodná na prečítanie :D je tu jasne napísané že ten výtok je normálna vec ktorú máva žena ako menzes :DDD

• kablica27.12.13 16:59??.??.129.218

ty mas vytok od 8 rokov a tvoja mama to neriesi?? to je nejake zvlastne, nezda sa ti?

• sabi8410926.12.13 23:15??.??.53.3

Mam 12 rokov a vytok mam us od 8 dost ma to trapi hygiena zanedbana nieje,umyvam sa 2-3 krat denne a nemenstruujem,boliet ma to neboli necitim ho...je biely husty neviem k comu ho mam prirovnat

• 0sepia0130.09.13 09:15??.??.168.233

Ahojte baby, mám hustý, biely výtok už rok a neviem sa ho zbaviť. Môj doktor mi predpísal už všetky možné krémy, tabletky na vkladanie, výplachy, no proste všetko čo ho napadlo ale mne nič nepomáha. Som z toho aj s priateľom zúfalá. Stále ma to bolí, svrbí a som tam dole opuchnutá. Ak s tým máte nejaké skúsenosti, prosím pomôžte mi

• lenuskaaaa6510.07.13 16:00??.??.119.47

babyyyyyyyyyyy neblaznite utekajte ku gynekologovi ale rychlo lebo su to kvasinky a mate vsetky mykozy a ak popritom mate este aj pohlavny styk tak nakazite este aj partnera !!! neni to samozrejme nic vazne,ale urcite dost neprijemne ked sa budete chodit "oskrabavat" .urcite neni normalny zlty zapachajuci vytok ani biely ktory vyzera ako tvaroh,moja rada-gynekolog !!!!

• jedulka10.07.13 14:50??.??.240.78

senorrita, jdi k doktorovi a né tady na dálku ...když čůráš a bolí to, jsou to jistojistě nemocné močové cesty, jestli né už ledviny, ale od toho jsou lékaři!!!

• senorrita10.07.13 14:09??.??.194.136

ahojte chcem sa opytat ja mam ten biely vytok a meskaju mi uz asi 4mesiace kramy nemam partnera a boli ma od spodu brucho a ked som na malej potrebe ties ma to strasne boli . dakujem za vase odpovede

• tinka7dmw02.02.13 11:32??.??.1.91

ahojte meskaju mi kramy par dni a namiesto toho mam len biely vytok, je mozne ze som prechladnuta a meskaju preto?

• bellynda16.01.13 13:37??.??.147.30

ahojte.. mám to tiež... mám 14 rokov a každý deň výtok.. má taku hlienovu konzistenciu,niekedy mi to až prekáža že mam tak vlhko v nohavičkách... ked to zaschne na nohavičkach to vidno a dost sa aj hanbim...

• AlexSandra16.04.12 17:48??.??.146.192

Baby, na neinfekcny vytok skuste Malinovu zmes. Darkdark-e pomohla.

• lenik14116.04.12 15:35??.??.17.13

Ahojte baby ja mam vytok uz strasne dlho a nie sa toho zbavit tiez je taky biely nezapacha ale kazdy den ho mam niekedy ked idem po meste tak mam pocit ze teciem ako ked mam menstruaciu gynekologicka mi prepdpisala uz kopu čipok,mastieciek dokonca som mala aj penicilin tabletky aj vseliaky vyplachy no nic co s tym mate nejaku dobru radu???? .dakujem

• darkdark26.09.11 16:59??.??.209.103

hm, ja presne to iste, biely, bez vsetkeho dalsieho, cely zivot a vytery ok. v podstate neskodny, ale otravny - nemozem sa hocikedy len tak vyzliect ale vzdy najprv do sprchy. akurat robim pokus s malinovou zmesou, uvidime ci to pomoze a napisem ;)

• Viki_stiky26.09.11 15:07??.??.103.168

Ahojte. Chcela by som sa opýtať ako vyzerá biely výtok. Každý deň mám niečo lepkavé na nohavičkách a ak je to zaschnuté, vyzerá to ako zaschnutá bielitko alebo také niečo...prosím vas...odpište mi na moj e-mail lol_crazy_princess@azet.sk

odpovec cakam co najskor

• IbiNka20013.09.11 01:31??.??.56.239

Ahojte.vie mi niekto poradit co s vytokom? Mam ho dlho uz od 12rokov mala som v sebe celu lekaren cipky kremy vyplachy ci uz tantum rosa rosalgin skusala bylinky vyplach octom stale nic a navyse mi uz pol roka akoby bublinkovalo v nohavickach nie previdelne ale obcas akoby vysla z posvy bublinka vzduchova neviete co to je?

• mataBB29.05.11 14:50??.??.186.240

killer taky vytok je uplne normalny a prirodzeny, niekedy je uplne riedky, niekedy husty, zalezi od cyklu...to je vsetko, nie je to ziadna choroba, posva musi byt zvlhcena stale

• killer33329.05.11 14:45??.??.82.225

ale ja neviem ci to je vytok, tak som to nazval, ale to samo netecie, len ked z nej vytiahnem prst mam to na prste... aj ty si mala take Monika?

• Monika_babika29.05.11 10:17??.??.128.184

no ja mam 16 rokou a som mala vytoky asi 2-3 roky potom som isla ku gynekologovy a mi predpisal antibiotikum a mozem povedat ze mi to pomohlo teraz uz nemam :)

• killer33329.05.11 05:11??.??.82.225

Chcem sa spytat, moja priatelka ma 17rokov a tiez ma nieaky taky vytok, nieje to ani ze vytok, ale ked sme mali naposledy sex tak som mal take ztuhnute bielo-zlte casti na kondome z nej, od vtedy sme nemali sex, ale aj ked som ju prstoval stale to v nej bolo a mal som to na prstoch, co to moze byt? Nikdy predtym to nemala, len teraz posledny tyzden. Vonia to ako jej stavicka, ako keby to bola jej stuhnuta stavicka, vie mi niekto poradit co to moze byt a ako sa toho zbavit? ku gynekologovi ist nechce.

• akinom00714.01.11 21:00??.??.227.195

ja mam biely vytok denno-denne aj vtedy ked mam vsetky gyn.vytery a testy uplne v poriadku, aj som nikdy neni bez vytoku

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na Wellness Aqua pobyt v Hoteli Patince

5% zľava na Wellness Aqua pobyt v Hoteli Patince

Vychutnajte si relax vo dvojici aj s rodinou s kupónom od Wallet.sk

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

^ Späť na vrch