Biely vytok

Miriamka 18

Ahojte ja mam tiež biely vytok a vadi mi to ked ma partner od toho prsty až som taka zahambena... Mam ho cca uz rok a pol.. Je to normálne?

Moma15

Ahojte... vo vašom veku teda cca od tých 11 atď... je prirodzený biely výtok... nemusíte sa ničoho báť je to prirodzená reakcia tela keďže sa vám ovoľňujú vo vaječníkoch nejaké látky ktoré su vyplavené z tela von...teda ten spomínaný biely výtok... kúpte si niečo na intímnu hygienu ako napr tie sprchové géliky napr intimo alebo hocičo iné čo sa používa na intímnu hygienu... každej je lepšie niečo iné treba ich vyskúšať viac a uvidíte čo vám bude viacej vyhovovať... tiež som sa vo vašom veku zamýšľala nad takýmito otázkami... nemusíte sa naozaj ničoho báť stačí len dodržiavat hygienu sprchovať sa a teda ten spomínaný gél na intímnu hygienu... a keď toto všetko dodržiavate nemusíte sa ničoho báť :))

Sandra1579

Ahojte baby, presne o mesiac budem mať 12 rokov... každý deň vidím biely výtok na nohavičkách ktorí smrdí. neviem čo mám robiť... hanbím sa to každý druhý deň dávať mame prať. Neviem čo si o mne pomyslí.. prosím dajte mi nejaké dobré rady čo robiť

Emma8

Ahojte ja mám 12 a už asi4-5 rokov mám biely výtok mám ho každodenne,smrdí neviete kedy by som mala dostať menštruáciu zatiaľ som ju ešte nikdy nemala.. prosim odpovedzte ďakujem

Vendulka123

Ja mám 11 a už asi 2 alebo 3 roky mám biely výtok. Niekedy je riedky inokedy hustejší. Menštruáciu som ešte nemala. Bojím sa o tom povedať rodičom alebo kamarátkam. Na Facebooku som čítala že to je rakovina...To asi nieje pravda, ale aj tak sa bojím.

Vendulka123

Ja mám 11 a už asi 2 alebo 3 roky mám biely výtok. Niekedy je riedky inokedy hustejší. Menštruáciu som ešte nemala. Bojím sa o tom povedať rodičom alebo kamarátkam. Na Facebooku som čítala že to je rakovina...To asi nieje pravda, ale aj tak sa bojím.

Nana028

Ja mám každý deň také bile v nohavičkách a keď niekedy tam mám aj také ,,hlieny,, neviete kedy by som mala dostať menzes??

Marianna098

Mam biely vytok, niekedy husty a niekedy nie, podla mna to je normalne. Menstruaciu som este nemala a tak si myslim, ze uz to ochvilu pride. Mozno sa mylim

Lenka 145

Dievčatá skúste si v lekárni kúpiť vaginálne probiotiká s obsahom lactobacilov a gél na intímnu hygienu - tiež odporúčam z lekárne nie z drogérie. Ja objednávam cez -odkaz odstránený-. Mám tam aspoň nejakú zľavu.