Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zmierit s rozchodom?

kvetinac

no je viacero moznosti ako sa preziva rozchod,ja som mala moznost zazit 2.prvy raz to bolo take že ja som chcela ale vzdy ked na mna prisla clivota spociatku dost casto som si uvedomila že to bolo moje rozhodnutie ktore som urobila a za ktorym si stojim...to ma utesovalo a boal to aj pravda...horsie som sa z toho dostavala v druhom pripade,kedy to krachlo lebo neviem,,,ani on ani ja....jednoducho zivot to priniesol...doteraz sme super kamosi..

ShaulaThalit

Ja si myslím, že každý sa z rozchodom "zmieruje" inak... Záleží aj na tom, v akom štádiu bol vzťah, či to bola skutočná láska alebo chvíľkové blúznenie... A záleží aj od povahy.
Give me time

ema20

najhoršie je že ja som po rozchode už 5ty mesiac síce sme sa kontaktovali s bývalým ešte pred mesiacom naposledy ked mi povedal že mu mám dať už pokoj, tak som si ho vymazala s kontaktov,a teraz mi napísal on , ked som tu sms videla začalo mi búšiť srdce a klepali sa mi ruky a rozbolelo ma brucho :(((
a teraz na neho znova stále musím myslieť ...neviem kedy to prejde :(((
každý koho poznám sa z rozchodom zmieril rýchlo a zabudol ale ja to asi nedokážem nikdy ....

ShaulaThalit

Inak, ako to tak sledujem, v mojom okolí tí, čo sa rozchádzajú, tak buď sa po nejakom čase dajú znova dokopy, alebo sa znenávidia a nájdu na sebe také chyby, ktoré nikdy predtým (kým boli spolu nevideli)...

palecc

Ja som rozchod bral dosť tragicky. A čo bolo horšie bol nečakaný. Keď sme spolu chodili som si vždy myslel, že ak ma raz nechá skončím zo všetkým a bol by som schopný aj samovraždy. Keď prišiel ten deň a nechala ma bolo to hrozné skoro som sa rozplakal v meste. Prvý asi mesiac a pol to bolo hrozné nič ma nebavilo, bol som smutný, a niekedy sa mi chcelo aj plakať. Mne pomohlo, že som city dával najavo ale keď
som bol sám. Pustil som si smutné piesne,videá a vypustil to von. Dosť mi pomohlo fitko a veľmi hip-hop. To je naozaj liek na depku.Predtým som ho nepučúval ale nejako ma ti pesničky dokázali upokojiť. Hlavne tie vážne.Napr H16 daj sa dokopy. No i tak ma to všetko trápilo ale bol som s tým ako tak vyrovnaný.Asi po dva a pol mesiaci som zistil o mojej bývalaj pár vecí, ona sa mi aj ozvala chcela byť kamoška.Ja som jej povedal všetko čo o nej viem a ona to poprela. Tým u mňa skončila. Vedel som, že to je pravda a klamala mi. Ako hlúpy som jej ešte odpustil ako tak sme sa bavili cez net no správala sa veľmi arogantne.Hovorila, že je to je lúto ale boli to len práznde slová. Úplne stratila moju dôveru a nejskôr vysvitlo že je to naozaj riadna špina. Prepačte za výraz ale inak sa to povedať nedá. A tak som sa až smial, aká je ona hlúpa a bol som rád, že ma nechala. Poprial som jej všetko dobré do budúcna a povedal jej, že môžeme byť kamoši keď si to dá v hlkave doporiadku. Teraz o mne rozpráva, že som ju sklamal, že sa mi nedá veriť, že som ako malé dieťa. Kydá na mňa všetko čo sa len dá. Ja si ju ale nevšímam u mňa skončila. Na pokeci ju mám v priateloch ale nekomunikujeme spolu.

sunhi

ja som traumu vyriesila odchodom za hranice. Najlepsi krok v mojom zivote.
Bojujes sama za seba a nemas cas na vyplakavanie.

ShaulaThalit

Uhmmm...V pondelok idem na mesiac do nemocnice, lebo mam bulimiu, a budem tym padom odlucena od vsetkych, aj ked su tam navstevy povolene... Ale ked pridem, chcem zacat znova aktivne plavat a tak.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zmierit s rozchodom? - Fórum - ZDRAVIE.sk