Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Myslíte že...

moni2009

sonka: No tak to si ma odhalila...ja som strašne nesebavedomý človek a strašne mi záleží na názore druhých a to mi na mne strašne vadí a neviem ako to zmeniť...

sonka

tragedy... súhlasím s tebov... najkrajšie na láske je to, čo príde časom a nenútene, veď načo sa ponáhľať, no nie, ak ťa ten pravý naozaj ľúbi, tak počká a neutečie :)

sonka

moni2009... je naozaj také dôležité, čo si myslia ostatní? Žiješ svoj život podľa rád či nazorov iných ľudí a nie podľa seba? Neber to v zlom, ale to mi príde akoby si mala momentálne v tejto oblasti chaos, keď sa na niečo také pýtaš iných. Poradím ti, aby si zabudla na reči ostatných, lebo všetci sme iní a riaď sa podľa seba a svojich priorít, len hl. sa do ničoho nenúť len preto, že to robí aj väčšina a ver si.

fgf

katush, tvoje spoluziacky su uboziacky, ty ukaz, ze si osobnost a vydrz az kym stretnes toho praveho a nepodlahni pri prvej prilezitosti mat sex, ajtak by nestal za vela

aga

ja mam 24,prvy bozk som dostala v 18-stke a prvy sex prisiel v dvadsiatke.bolo to s tym istym chalanom, ktory ma po prvykrat pobozkal,sme spolu dodnes a oplatilo sa nikam nehnat ale radsej pockat.tez sa nenahli.

Smajlikova91

hmm...tak ja som mala prveho chalana s ktorym som sa bozkavala v 16stke..a nie je na tom nic divne omg :) a teraz mam skoro 18 a este som s nikym nespala a nemam s tym problem :) chcem si to uzit..myslim ze 15 je fakt malo..ale ako chces..je to na tebe..dosledky budes znasat sama :P

jaja

jaa mam 14 a tiez som nikoho nemala chybat mi chyba...sance an niekoho su velke bo mnohi by celi ale ja seckych pekne poslem tam odkial prisli bo to taky chlapci su to v nasom veku ktori ta pekne zneuziju a potom odkopnuu pekne povedane...taze :D asi tak :D a ta sa pozrite dozadu na nase mamy atd sak ony urcite nemali tak skoro nejakych partnerom moe v mojom vveku moe dade satocky na babiky sili :D

moni2009

Jé...no tak to som rada, že podľa vás som úúplne v poriadku a že nie som jediná...lebo ja sa takto cítim dobre a tiež si myslím, že sa nemám kam ponáhľať...len stále počúvam tie reči od každého...a máš chalana a kedy budeš mať chlapca... a tak podobne! Nie len od kamarátov, ale hlavne od rodiny...ach jo...! =)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Myslíte že... - Fórum - ZDRAVIE.sk