odlicovanie mydlom

Príspevok v téme: odlicovanie mydlom
ja+

vyskusala som vela odlicovacich prostriedkov, no ani s jednym som nebola spokojna. odlicujem si oci mydlom protex, namydlim oko, zmyjem vodou a docistim tampotom. no ked ma to niekto vidi robit, sa velmi cuduje. vraj sa to tak nema robit.. pri odlicovani roznymi vodickami mam pocit ze to nieje uplne, potrebujem oko vymyt prudom vody aby to bolo ok. co si o tom myslite?

colbert

Ani ja nedam dopustit na teplu vodu a mydlo,akurat,ze nekupujem obycajne mydlo,ale jemne bezmydlove gely.Mydlove mi vysusuju pokozku.A samozrejme po umyti pouzivam nejaky dobry kremik :-) predtym som tiez pouzivala kopu hovadin,mlieko na odlicenie,nejake tonikum ci co,potom zase nejake mlieko....na koniec krem.zaberie to kopu casu a este to ide aj do penazi.a vysledok?stale som nemala ten "cisty" pocit ako po umyti.

sonka

katu5ik... áno, všeobecne platí, že mydlo vysušuje, ale Protex mydlo až tak nie, ono je lepšie ako bežné mydlá aj doma ho používame a naozaj je lepšie, ale ja sa s ním radšej neodličujem.

sonka

Mydlo protex je kvalitné, to áno, ale odličovať si s ním oči? Hm... No neviem, neskúšala som ho. Ja na odličovanie pozžívam pleťovú vodu biodermu a neviem si ju vynachváliť.

ja+

ale co si myslite o tom odlicovani oci tym mydlom? mne to tak vyhovuje, robim to tak aby ma oci nestipali. ale kazdemu sa to zda divne. neskodi to nejako ocnemu okoliu to mydlo, alebo mihalniciam? som sa stretla s nazorom ze to vysusuje, ze mi z toho mihalnice povypadavaju..

monika9905

A myslíte, že to mydlo PROTEX bude dobré aj pre mňa, keď mám 15 a véééľmi aknóznu pleť?! Lebo už neviem, čo robiť...=(

delphia

ale vsak samozrejme ze je treba tvar aj oci poumyvat vodou. ale nie s mydlom, ale cistiacim gelom. ale ak su oci namalovane a na tvari je makeup, tak si to treba odstranit jednak odlicovacom na oci a tvar s cistiacim mliekom a plet. vodou. no a az tak prichadza rad na vogu a gel. potom vyrovnat pH pleti pletovou vodou a naniest krem na tvar a na oci

usiko

asdf, mas opravdu, mydlo a voda, jedine vtedy je to dokonale ciste.....bez toho ani nejdem spat, lebo sa citim....spinava....nikdy som nechapala rady kozmeticiek, alebo modnych casopisov, ze plet odlicit plet. mliekom, docistit plet. vodou a naniest ocny krem....bozicku, a ta spina, co tam musi ostat....ja som mala akne a pochopila som, ze pokym si plet dokonale nevycistim, teda vodou a mydlom, nikdy sa ho nezbavim....a tak to aj je....