Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bojím sa?! som Tehotna?

Príspevok v téme: Bojím sa?! som Tehotna?
izabel

Moj priateľ prišiel po dlhej dobe domov len na pár týždnou. Mali sme spolu sex skoro každy den asik 2 týždne niekedy to bolo s ochranou inokedy nie ale nikdy neejakuloval do mňa. Síce som dostala kramy ale boli slabšie ako inokedy mam veľký strach že som tehotná:( ...aké su príznaky tehotenstva? Možem byť tehotná pri prerušovanom pohlavnom styku? Prosím seriozne vážne mi poradte som zúfala.

lenuliatko

tiez si myslim.urobis si test kup si aspon tri ked chces mat stopercentnu istotu.
ja som si takyto test doma nerobila.sla som rovno na gynekologiu a tam mi urobila test.

lenuliatko

no nesrandujem.bolesti hlave naliate prsa bolesti prs citlive bradavky nevolnosti vracanie pocit na odpadnutie pocit unavy velka chut do jedla alebo ziadna zase.zmeny chute.vsetko mozne.potom rpidu bolesti maternice lebo sa ti roztahuje atd..

niekto

hm tak priznaky ti presne nepoviem este som tehotny nebol 8-)

ano pri prerusovanej sulozi mozes otehotniet ale je vela parov ktore sa spoliehaju iba na to ...

test sa da spravit za 5 alebo 7 dni od oplodnenia kup si rapiclear stoji par euro a mas jasno robi sa z ranneho mocu
drzim palce :o)

izabel

Mno tak bol to super pocit lebo sa nadovsetko MILUJEME a uzili sme si kazdy den ked bol doma! ale niekedy sme az zabudli na ochranu a mali len prerusovany styk:( coho sa teraz obavam

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bojím sa?! som Tehotna? - Fórum - ZDRAVIE.sk