pre tých, čo majú skúsenosti so stepperom

wera_bb

no ja si stepper nemôžem vynachváliť mám ho asi 3 týždne doma...prvý týždeň som cvičila poctivo boli sviatky tak vtedy každý deň..síce teraz si naňho najdem čas len cez výkend a raz do týždňa podľa mňa za tie 3 tyždne som dosiahla veľmi pekný výsledok..aj okolie si toho všimlo čiže vrelo odporúčam... najlepšie však na tom je že ide s ním spojiť príjemné s užitočným...vždy skuknem nejaký fakt dobrý film a to si ani neuvedomíte že šlapete už aj hodinku...

miska

Ahoj, chcem sa spýtať, či vám stepper pomohol schudnúť na nohách /stehnách/ alebo iba spevnil svaly.Chcem si nejaký kúpiť, len neviem aké výsledky očakávať.

katu5ik

leila, ja neviem ktory je najlepsi... :) asi tie v posilke..a na doma, no ja mam len par dni doma stepper.. hned poslem link, ze ktory a som spokojna...

leila

ahojte baby, neviete mi poradit aky steper je fakt dobry, chcem si uz daco kupit aj na doma, nie vzdy sa mi chce ist do fitka cvicit.

katu5ik

noo, niekedy mam aj ja take dni, ze ked sa na seba kuknem tak si pomyslim preboha... ale to nie je pravidlom:D.. ale vies, ked sa človek zobudí so zlou náladou alebo tak:)... ale teraz, keď viem, že robím dobre,tak ako robím a viem, že tie kilečká sa pohnú raz určite, tak mám už len z toho odhodlania super pocit:)

majkaaa

Som presvedčená,že budeš.Úspech v chudnutí,hoci sa to na prvý pohľad javí ako blbosť,záleží veľmi aj od psychiky,duševnej pohody.Ak dievča,žena,pri pohľade do zrkadla nenávidí samú seba preto ako vyzerá,a pritom môže byť naozaj obézna,nemyslím teraz na tie s BMI 20 a menej,a bude si neustále opakovať som tučná,škaredá,nešťastná,nedokážem to,tak to tak aj zostane. Treba si to preto v tej hlave rýchlo naprogramovať na pozitívne myslenie. Som dobrá,dokážem to,život je predsa krásny. Je to ako taký malý zázrak.Ale fakt to funguje.

katu5ik

majka, presne tak sa snazim vnimat... stepper ma vzdy bavil, a sport celkovo nemozem v podstate ziadny - mam zlu celu pravacku, dozivotne zakazane vsetko:( ..naprikllad aj plavanie ma bavilo a tak..no..ale to už nemozem:(.. tak mam zo steppera strasnu radost..a dneska som si pocvicila 15 minut, kedze už nemam kondicku ako ked som chodila do posilky, kde som fakt vydrzala tiež aspon pol hodku.. a ked som docvicila, mala som zo seba dobry pocit:) ... a kukla som sa do zrcka a povedala si, ze vyborne, ked to takto pojde dalej, budem este krajsia:D:D:D