Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aj vy používate margaríny?

ksl

Jediný smerodajný znak toho,že ide o normálne,klasické maslo je obsah tuku nad 80%. Je jedno aký má názov,treba vždy prečítať zloženie.

usiko

baby, ved ak je nieco maslo, tak je to maslo, maslo a maslo, nie margarin, ani masielko, a je uplne jedno, ci je to Tesco, Coop alebo Lidl. ja napr lubim maslo z Lidl, jechutne a stpji malo....samozrejme v Tescu maju aj 3/4 maslo, to uz nekupujem, mne je jedno, od akeho vyrobcu, maslo bude vzdy maslo, tak sa ho netreby bat a netreba davat zarabat len firmam s uzasnou reklamou, ako napr. Liptov a tak.....

RNG

Zlata Hana je zmesovy tuk, uvedene je tam smotana ale nic ine z tej zmesi.
Liptov maslo je maslo. Takisto Rajo maslo je maslo.
Treba davat pozor na nazvy ako "rastlinna pomazanka", "rastlinne maslo" alebo "zmes"
Za tym sa skryvaju priemyselne znicene rastlinne oleje.

mogena

mirka: Dakujem za tuto spravu. Mam ten problem,ze chcem pomahat ako hovoris zachranit svet. To som cela ja. A dnes som tu prvy krat a pomaly som aj sklamana z ludi.Ale velmi mi pomohlo, co si pisala. Diky a pekny vecer.

Mimi323

Masenka, tie Tesca, Coop...to pravdepodobne nie sú masla, tým by som sa vyhýbala. S maslom z Lidlu skusenosti nemám, tak neviem poradiť. Tie značky čo píšeš nepoznám (Zlatá hana). Základ je aby tam bolo napísané Maslo. Ja mám na svojom (Liptov) obsah tuku 82%, takže je to maslo nie margarín. Myslím že v pohode je aj maslo Rajo, no a potom každý kraj Slovenská má svoje značky, mliekarne.

mirka 23

Mogena, ja som ťa nechcela uraziť, len som na tomto fóre pochopila, že nemôžeš zachrániť celý svet, ľudia proste nechcu, aby si im povedala, čo je škodlivé, zlé, nezdravé, lebo na to ti povedia, Veď čo dnes nie je škodlivé? Ale to je úbohý argument.

maasenka

mimi--no hej, ved dostat kadejake masla, aj za 11sk, tie rimavica, ci ak sa to vola, alebo vlastne znacky, ci tesco,coop a podobne.clovek nevie, co je dobre..a co cerstve maslo z lidla? take modre? alebo zlata hana?

prokop

ach aká výmena názorov o margarínoch:)), ale to, že sa dýcha denno denne ten humus nikomu nevadí:)) a šup šup zatvorme sa do skleníkov, napojme sa na kyslík a vydržíme ešte 200 rokov:))

mogena

Prepac! Chcela by som len aby sme boli asi vsetci zdravy! A aby reklamy nenicili zdravy rozum a intuiciu. Ospravedlnujem sa!

mirka 23

Mogena, každý nech si je čo chce, mojim cieľom bolo, aby si to prečítal ten kto chce, kto nechce, tak toho presviedčať nebudem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aj vy používate margaríny? - Fórum - ZDRAVIE.sk