Priznak Tehotenstva

miso

Tak to ze si mala teraz menstruaciu neznamena ze nemozes byt tehotna (nechcem strasit). HCG to je tehotensky test, o ktorom Ti tu pisu slecny aby si si ho kupila. Ono HCG cize Human Chorionic gonadotropin (ludsky choriovy gonadotropin) je hormon ktory sa vylucuje pocas tehotenstva. A ten test je zalozeny na tom ze zisti jeho pritomnost v moci ked uz je uz vajicko uhniezdene v maternici.

kikca

Co je HCGEcko ? hm samozrejme uz aj HAK aj kondom bez toho NIC !!!!! a menstruacia tak teraz prisla normalne ako mala prist ale predsa sme sex mali asik 2 tyzdne pred a potom tyzden

pattuuusssss

no ja ti neviem poradit ale ja som to tiez robila bez a tiez sa bojim taze tiez mam teraz na male...ale ja si myslim ze ked sa chalan dobre umyje a potom mate spolu sex a sa neurobi do teba tak sa nemoze nic stat....takze aj ja drzim palce tebe aj sebe zeby nic nebolo....ahoj

miso

To este nemusi nic znamenat. S menstruaciou je to ako? Ja by som tiez odporucal HCGčko. A nabuduce viac rozumu, lebo vznikaju neprijemne situacie. A frajer je tiez nezodpovedny.

kikca

Mno takto sex som mala asik pred tyzdnom a to asik 4 krat niekedy s niekedy bez .... a krami som dostala 2.1 ... trosku slabsie boli ako inokedy:( ... ale aj tak uz si asi namyslam alebo ja neviem zajtra idem kupit test az sa bojim potom nan pozriet

majjjjjka

ti aj meskaju,ci?ak nie tak zbytocne nestresuj,lebo potom ti budu isto meskat:=).a ak ti meskaju tak si sprav test,a myslim si ze to ze casto chodis na WC,nemusi byt hned priznak tehotenstva,mozes byt len prechladnuta.pa

majjjjjka

to ze sa neurobil do teba nieje zarukou ze niesi tehotna...do mna sa tiez priatel nikdy nespravil a bola som tehotna...skus test.drzim palce