Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sexualne hry

43

srnka,neviem teda važne kolko mate rokov obidvaja a kolko spolu žijete,ale podla mna je to trochu divne,že už vas to nebavi.ja som vydata 25 rokov a bavi ma to stale a verim že aj mojho manžela.
a dufam,že ešte dlho bude.sice to už nie je ako za mladi,ale o to viac si to dokažeme teraz užit.podla mna by ste mali prehodnotit svoj vztah,nejde asi o to čo vas ma bavit,lebo ked je chut na sex tak to neriešiš.maš chut v aute tak sa milujete v aute,mas chut vonku tak sa milujte vonku....potom stači len spomenutak eto bolo fajn a hned vas to zacne bavit.teda u nas to tak funguje,čiže rada znie:zahod starosti,zavri oči a uživajte si to obidvaja kdekolvek a kedykolvek,len nie žiadne pravidla

firkas

No ja som vydata 10 rokov, ale som vzrusena len ked pozriem na manzela a on takisto...Nemame ziadne roly, len sa donaha vyzlecieme a navzajom si obdivujeme a objavujeme tela. este nas to neomrzelo. Je krasny.

ewka.

adulka, inú možnosť nemáme. tiež ma to trápi, ale sú na to dôvody, ktoré nechcem rozoberať. ešte že aspon meníme autá. raz jeho / má dve /, inokedy moje. Mne by to v posteli pripadalo už strašne divné. A síce som si zvykla, ale aj tak ma to strašne vzrušuje a veľmi sa na neho teším. Takže tak .

ewka.

aj ja by som privítala niečo nové, na spestrenie. len my máme možnosť byť len v aute. poradte aj mne niečo.
ps: už sme spolu rok a máme 25 rokov.

sissssa

vy ste spolu uz 40 rokov alebo co? :D no ja osobne s priatelom hram rozne roly, aby sme si to spestrili aj nasou fantaziou :P Chcem si kupit aj parochnu, postupne aj viac, zatial sa len vseliako preobliekam, aby mal pocit roznych zien a pod, je to neuveritelne super pre oboch

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.