Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Len pre SOCIOFOBIKOV :)

Príspevok v téme: Len pre SOCIOFOBIKOV :)
evelin_99

ahojte... hladam nejaku kamosku na pisanie, ktora je na tom tak zle ako ja, aby som mohla aspon s niekym pokecat kto ma uplne pochopi. Ide o to ze trpim sociofobiou a najvacsi problem mam s jedenim a pitim na verejnosti a hlavne tento problem by som chcela rozobrat. Tak ak je tu niekto kto ma taky problem nech sa ozve :) dakujem

dragonfly

Ahoj mary :)
moje priznaky su uzkostne pocity, strasne mi bije srdce, ani neviem akam sa mam pozerat a cela sa trasiem, nemozem jest a pit. Je to hrozne take nieco vydrzat. Ale uz som sa rozhodla, ze vyhladam psychologicku, dufam ze to zvladnem. Chcem sa opytat, kedze ty uz pracujes. Ma clovek s touto chorobou moznost dobreho uplatnenia?

mary 4

Ja som sa tiez bala ist ku psychoterapeutovi az ma to raz nahnevalo ze takto zit nemozem,zavolala som mu a objednala som sa.Cakala som ze mi pomoze lepsie,ale uvedomila som si ze on je tiez iba clovek a so mnou je to dost zlozite,nemoze vediet presne ako sa citim,ale snazi sa mi pomoct a poradit,cim dalej tym lepsie.Zo zaciatku som sa aj hanbila rozpravat presne o tom co citim a si myslim,ale uvedomila som si ze preto tam vlastne chodim aby mi pomohol s mojimi problemami.Cim tam dlhsie chodim tym je to lepsie.

mary 4

Ake mas priznaky SF?Co to zapricinilo?To by malo byt tak,ze clovek aj ked ma problemy mal by ich riesit,a nie im prisposobovat zivot.Mne sa zda ze uz trpim menej SF tym ze som uz starsia a mudrejsia,zivot ma naucil zit alebo vychadzat s ludmi aj ked som dost nespolocenska.Ja skor trpim nedostatkom sebavedomia ale tiez sa snazim to riesit,hlavne trpim obavami,uzkostami,ono sa to tak menimoja nalada.

dragonfly

mary: ahoj to som ja evelin_99... mam 21 rokov a studujem na VS a je to tazke s tou SF. A vobec si neviem predstavit v buducnosti nejaku dobru pracu, pretoze nemozem robit hocico kvoli tomu :( Tym padom ani neviem co robim spravne, ze chodim na VS. Mozno je to uplne zbytocne. Aj tak skoncim niekde zahrabana pred svetom. A ty mas aku pracu? Daj vediet ci ti ten psychoterapeut pomaha :) aj ja by som mala ist, ale nemam odvahu.

Myslis, ze ma clovek so SF moznost dobre sa uplatnit v nejakej profesii? Co by sme vlasntne mohli robit?

Andrej

Ahojte,
vadilo by Vam keby sa tato tema dala pouzivat len pre registrovanych??? Mohli by ste lepsie komunikovat.
Teraz to tak nastavim. Ak by to bol problem napiste sem www.zdravie.sk

Andrej

mary 4

evelin_99.Zaujimalo by ma,ze kolko mas rokov,ci chodis do roboty alebo co.Ja mam 23,chodim do roboty.Mne sa zda ze mam nielen SF,ale aj depresiu,uzkost,obavy, v poslednom case sa to zhorsilo,tak som uz isla ku psychoterapeutovi.

evelin_99

aaau: myslim, ze je to jeden z priznakov.. mne sa na strednej skole stavalo, ze ak som isla odpovedat pred tabulu, tak som mala triasku a aj hlas sa mi triasol a dokazala som rozpravat az pochvili ked to trochu ustupilo. A najhorsie na tom je to, ze sa clovek uci a dostane horsiu znamku len preto, lebo je uplne zasiahnuty tym stavom :(

evelin_99

ahoj mary ja som nepotrebovala psychologa na to aby som to zistila... Stacilo ze som si precitala priznaky SF a hned som sa v tom nasla... Mam skoro vsetky priznaky ... Ak chces mozeme hocikedy popisat... aspon sa vyrozpravame niekomu s rovnakym porblemom a bude nam lepsie :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Len pre SOCIOFOBIKOV :) - Fórum - ZDRAVIE.sk