Hrebeň alebo kefa?

vevericka

no ja pouzviam kefu, ale kedze tie obycajne sa mi cato lamali, mam dost huste vlasy, pouzivam kefu na psov znacky pedigree, ma zaoblene konce tazke neskrabe, ale za to je pevna a vydrzi, uz mam dlho a s ostatnymi sa neda porovnat(nie ze sa mi budete smiat: D)

mogena

Za 28dni sa Mesiac, Luna, otoci okolo Zeme, pocas tychto dni prejde vsetkymi 12znamenianiami. Prosim pozri si stranku, ktoru uvadzam, nevedela som,ze sa o tomto rytme tak malo vie. Je to skoda, clovek si moze pomoct.

mia90

mogena pisala si ze cez vodne znamenia si nemame zmyvat vlasy, to akoze cely mesiac si nemam umyvat vlasy, alebo som to zle pochopila???

mogena

Zial neviem. Ja neviem ani ci sa to vola lunearny alebo lunarny. Vsetko som sa naucila v Rakusku. Mam kalendare aj slovenske asi tri na jeden rok. A tak sa zdokonalujem kazdy den. V knihkupectve ho ale urcite kupite. ALe ako som spominala. Ziadne drahe taky spravny stoji okolo 2 eur. Odporucila by som vam k tomu aj jednu knihu. Je od Johanny Paunggerovej a Thomasa Poppe a ich prva ktorov by ste mali zacat je Pod vplyvom luny. Tam v tej knihe by mal byt aj kalender, len tam niesu prestne casy, ktore su dolezite. Mesiac sa zo znamenia do znamenia dostava kazde 2-3dni v rozlicny casoch. Mam vela znamych, ktory sa smiali a teraz... Skuste, ale pomaly. Ako som spominala ja to pozorujem 13rokov!

velvet

mogena: Prosim Vas pekne neviete nahodou kde by sa na internete dal stiahnut ten Lunarny kalendar -ci Lunearny kalendar (neviem ktore je spravne). Dlhsie rozmyslam, ze sa nim zacnem riadit,ale az teraz som sa rozhybala.. . Dakujem .-)

evella

monnikaa25...ahoj,no ja mam dlhe vlasy az po pas a na rozcesavanie takychto dlhych vlasov je pre mna lepsia kefa,pretoze ich rychle rozcesem a vlasy mam hladke,tak su potom aj leskle...kefu mam z prirodnych stetin,ale myslim,ze ich je viac druhov a asi by som si uz zakupila inu-jemnejsiu...ale inac som naozaj viac spokojna s kefou ako s hrebenom,lebo s hrebenom nemam ziadnu sancu rozcesat moje vlasy...pa