Tehotensky tes!?Odpovedzte prosim

niekto

machulka006 ja som nenapisal ze to maju zistovat ale ze vtedy je schopny to detekovat co musi byt inak by to nemohli mat v letaku
ci je ten vysledok spolahlivi je druha vec :oP

shadowbaby

Uhniezdenie vajíčka v maternici môže trvať sedem dní, aspoň som to nedávno čítala, takže až po tomto období je to vhodné, inak test vyjde negatívny, aj keď k oplodneniu prišlo......

machulka006

btw, na RapiClear je napísané 5 dní od pohlavného styku, nie 5 dní od oplodnenia :D:D:D fakt by som chcela vedieť ako by všetky ženy zisťovali kedy pslynulo vajíčko so spermiou ... :D
si ma pobavil...

machulka006

po piatich dňoch od inkriminovaného styku ti rozhodne výde negatívny test, aj keby žena bola just tehotná

niekto

machulka006 ja netvdim ze by som sa na tak skory vvysledok spoliehal ale ze je schopny to zistit nie ze to je 100% iste ...
(ak sa dobre pamatam v letaku je napisane ze to dokaze zistit alebo daco take )

machulka006

koncentruje ale nie v takom množstve... veď sa zamysli... až na tretí deň po inkriminovanom styku sa oplodnené vajíčko uchytí v maternici... fakt veríš tomu, že prakticky v priebehu pár hodín od začatia tvorbu tehotenského hormónu ti výde pravdivý test?

niekto

tak dobre potencialne embrio :o)
pokial viem tak rapidclear ma certifikat iso 9001 co zamena ze taku reklamu nemozu robit
s krvy to nezisti ale v moci sa ten hormon koncentruje