menštruácia a antikocepcia

Príspevok v téme: menštruácia a antikocepcia
lienka10

prosim velmi o pomoc fakt velmi..mam problemy s nepravidelnou menštruaciou a mam 19 rokov..bud mi vynecha mesiac a potom mi pride a mam len take slabe aj ked 6 dni ale len take slabe gynekologicka mi dala antikoncepciu aby sa mi to ustalilo ale ked som u nej bola na kontrole som mala kramy takze som mala zacat brat o mesiac a teraz nepreslo ani 20 dni od mojej poslednej menštruacie a dostala som kramy ale neviem ani sama ci to je ze normalne kramy alebo len vytok a neviem ci mam vziat prvu tabletku z balenia alebo nie, stalo sa vam to niekedy prosim alebo co si myslite prosim napiste

Sexuska

PetaF-skus pit petrzlenovu vnat, pozri si moje dalsie prispevky ohladom toho. Skombinuj to so sojovym mliekom, ak ho mozes pit. Malo by to celkom rychlo upravit hladinu hormonov.

PetaF

ahojte, ja mam fakt dost vazny problem, uz som bola aj u gynekologa. Pred cca 7 mesiacmi som po dvoch rokoch prestala brat antikoncepciu. Odvtedy som nedostala menstruaciu, som ako z kamena, ziaden chut na sex,ziaden muz ma nepritahuje (ani zena :) som ako bez duse, fakt hrozny pocit :/ doktor mi povedal, ze mam zuzennu sliznicu a ze mi chyba ten hormon,kt. sposobuje kramy. Dal mi vyvolavaciu injekciu kt samozrejme nezabrala. povedal, ze mi moze pomoct jedine tak, ze mi da znovu antiku. Ale ja ju uz nemozem, ani nechcem brat. Neverim, ze to je jedine riesenie, som uz z toho zufala... som vrcholova sportovkina, mavam treningy dennodenne, za rok som schudla cca 10kg. teraz, je to uz lepsie mam 50 kg, a vysku 167cm. K mojmu sportu viac mat nemozem... ak ma niekto podobny problem, alebo by vedel poradit, budem velmi vdacna. Vopred dakujem :/

akinom007

anrikoncepcia nnei riesenie!!! sice pri jej uzivani sa menstruacia zospalbi, nemas take bolesti, je pravidelna...ale po vysadnei sa vsetko vrati do povodneho stavu!!!!!!!! cize ak si maval nepravidlenu ked is Hak nebrala taku istu budes mat aj po vysadenia je jendo kolko rokov ju budes brat! antikoncepcia je len docasne rieseni!!!! vlastna skusenost!!!

PusinQa82

ahojte..môžem sa spýtať na jednu vec?..mala som menštruáciu pred troma mesiacmi, potom som mala zase normálnu s veľkými bolesťami , pred mesiacom som mala len ako taký výtok , nebolelo ma brucho ani nič a teraz som dostala zase menštruáciu a zase bolestivu a silnu..prečo to mám také všeliaké??hm??že raz tak , raz tak??..a to mám19 rokov..môže to byť tým , že som začala so sexuálnym životom? lebo predtým som s nikým nespala a teraz mi to až začalo ked som začala s mojím priateľom spávať..neviem dufam,že mi nato odpíšete a budem rada ak to bude niečo dobré:) Ďakujem :)

katu5ik

slečna z bb, ako myslis to s tym sexom?:):)

lienka, no tak si daj teda dnes, to by malo byt v poriadku:) necuduj sa hlavne, ak pride krvacanie mimo cyklu, napr. v strede balenia, to je uplne normalne:) aj to že sa ti teraz možno menzes pozastaví... ale vsetko je indi vindi ako už som spominala:).. ja beriem zatial rok a pol a menzes chodi už kedy ma:)...

monika k

ahojte, cyklus sa neupraví hned po prvom balení, musite brat antikoncepciu dlhodobejšie, ja som mala tiež veľké problémy s vynechávaním 3 mesiace som mala, pol roka nie,a bolo mi zle, triaška a pod.teraz beriem uz rok tabletky a menstruáciu mám presne na den este aj hodinu, mne to pomohlo, super,

lienka10

katu5ik este tu budes? ja som vtedy nevzala a pockala som a na dalsi den nic som nemala a dnes som dostala zase kramy ale uz ne vytok ale fakt ze kramy ta ja dnes vecer vezmem uz fakt .. a ty uz dlho beries antiku?? a pre slecnu z bb ta vies co ta ja som bola raz na injekcii jak mi fakt ze nechodili ta som bola a potom prisli.. je to vsetko strasne s tymito vecami:)

slečna z bb

jeej katu5il si zlata ...vdaka za radu ...no uz to mam ako normalne fakt s ami to pustilo akurat vcera ...asi som sem nemala nic pisat :) ale nevadi dobriem balenie...a ked uz aj ty aj ty vravis :) takze si tiez z BB :) mozno sa aj pozname svet je maly :) a inak ...podla teba ...osobny nazor...dovolila by si mi teraz sex v pohode ? bojim sa bo ma to nejako trosku boli...ale zase ja chceeem :(