NECHAPEM TOMU!

Príspevok v téme: NECHAPEM TOMU!
sonullik

Ahojky vsetkym co sem nakukli a vopred dakujem za vsetky rady. Mam 15 rokov a uz dlho som sa pokusala chudnut lenze vzdy to bolo len hladovanie na 3 dni a potom som sa vzdy strasne prejedla. Skusala som aj vracat no potom som to vzdala a uz som sa len prejedala a samozrejme vaha mi strasne vystrelila a ja som sa zlakla, takze som zacala teraz znova chudnut.
No zacinam mat problemy ktore som predtym nemala. Stale myslim len na jedlo a nato kolko vazim snad ani sekundu nedokazem na to nemyslet. Je mi do placu ked sa postavim pred zrkadlo, ked si predstavim kolko vazim. Je mi zo mna zle. Citim sa strasne slaba, bez energie, cokolvek len trosku kalorickejsie ziem mam strasne vycitky a mam pocit ze to zo seba musim dostat von. Strasne zle spim, budim sa, snivaju sa mi hrozne sny, som uplne podradzena s kazdym sa len hadam...Vobec neviem co mam robit , ani preco mam taqe problemy...prosim pomozte mi

leylla

ahoj sonulik, po anorexii som mala aj ja podobne problemy a ako som citala aj ostatne baby, co z anorexie ako tak vyplavali. mas chut na jedlo, lebo si si ho tak dlho vedome odopierala a je to normalana reakcia, ktora sa casom upravi. priberas z toho, ze tvoje telo sa boji dalsej hladovky a robi si zasoby. ja som mala to iste. bala som sa ze budem tucna a zacala som s bulimiou, jednoznacne ti odporucam psychologa, ked budes mat v hlave pokoj aj telo sa ukludni, uvidis. hlavne nezacni znova hladovat ani vracat.

usiko

jednoznacne psycholog......ja so sa tym trapila roky, od mojich 20 narodenin, a az teraz v 30-ke, som z toho ako-tak vonku....aj ked si davam pozor na postavu, ale viem uz zjest kadeco, bez vycitiek....vies, takto sa okrem ineho dopracujes k tomu, ze uz riberies aj od jablka, pretoze telo bude take zosokovane z mala kalorii, ze si bude ukladat zo vsetkeho, co prijme.....

Papaj malo, malicke porcie, nastartuje sa ti metabolizmus a kila pojdu dole.....ja uz som tam, ze denne si dam 4 kocky 70-percentnej cokolady , okrem jedla, samozrejme, a nemam vycitky, ale pozitok, a este som aj schudla......ale trvalo mi to roky, a velmi si vycitam, ze som si pokaslala metabolizmus anorexiou.....

sonullik

usiko: ja wiem ze by som s tym mala nieco robit, ale boze moje BMI 21.3 co je uplne strasne...Ja nedokazem xodit po swete s taqouto postavou. Sice mi kamky hovoria ze neisom tlsta ze som normalna je to blbost! nechcem byt na tom psychycky tak ako som , ale chcem schudnut!
blake: prave tej bulimie sa obavam najviac , ale je to strasne tazke nemysliet na jedlo...uz som si to skusala zakazat vselijako odputat pozornost , ale vobec sa mi to nedari

blake

moja, musis s tym skoncovat cim skor- nie zajtra, ale TERAZ!! ver mi, viem o com hovorim- bola som na tom presne tak ako ty... a nakoniec som skydla do bulimie... do brutalnej, kazdodennej bulimie.. zlato, musis zacat v prvom rade s reformou vnutrajsku- hladaj svoju hodnotu!! ale nehladaj ju vo vzhlade, ale v tom aka si- vsimaj si drobnosti... napr akych mas kamaratov, v com si dobra, kto ta ma rad atd. nieco co nema nic docinenia s jedlom.zacni razne, ale pomaly. vzdy ked zacnes mysliet na jedlo- co mozes jest, co nesmies, ze sa chces prejest, kolko vazis, ako vyzeras- jednoducho sa ZASTAV!! povedz si- NIE, nebudem na to mysliet.. proste si to zakaz.. a najdi si kopu kopu inych zalub, kopu inych zaujmov, nieco vdaka comu sa odputas... a ete jedno ti radim- mne sa najviac dari (a aj darilo) bojovat proti prejedaniu, celemu ppp a aj proti depke pohybom- ja napr tancujem a cvicim pilates. skus tiez nieco co ta bavi.. kludne len prechadzky, abo posilnovnu s kamoskou... cokolvek! budes sa citit ovela stastnejsie a spokojnejsie sama so sebou....
moja drzim ti straaaaaaasne palce, uvidis, zvladnes to :o)) hlavne si vsimaj vsetkych svojich pokrokov a chval sa za ne... moja nepokaz si zivot tymi hnusnymi ppp... nestoji to za to... ani ta stihlost nie je tak skvela, ze by to za to stalo.. ver mi :-*

usiko

sonulik, si tu? ozvi sa.....ja viem, ze toto nechces pocut ale musis s tym zacat robkat uz nieco teraz, inak to bude velmi tazke.....prezila som to, viem, o com hovorim.....