Kolko na drogeriu,kozmetiku?

Príspevok v téme: Kolko na drogeriu,kozmetiku?
cherry

Kolko penazi priblizne miniete mesacne na drigeriu a co vsetko pravidlene kupujete?
ja : sampon 100
sprchac 100
alwayss 89
intimky 50
tampony 40
odlic.tampony 30
+ kazdy mesiac dojde nieco ine raz spirala, potom odlicovac, potom zasa cistiaci gel na tvar, tel. mlieko..
cize okolo tych 500 vzdy + podla toho co este dojde take + takych 200 vzdy

ewinka

holkýýý eurá :))) prepočítať ceny, a ešte raz :))) no ja si casto kupujem... sprchový gél - 30,-
sampon - 60,-
o.b. - 60,- neviem presnu cenu.. :( kupujem tie, co su po 16 balene..
vložky Always - 90,-
antiperspirat - 100,-
odlicovacie - 20,-
a PLUS bud dojde make-up, spirala, telove mlieko, alebo pletova voda, alebo peeling.. :))) takze tak :))

musska

ja som strasne prachy vyhadzovala na kozmetiku, mam doma kpec zbytocnosti,co som naletela reklame a samozrejme sa to odrazilo na peniazoch. Tak som si spravila zoznam ze co FAKT potrebujem a pomaly prechadzam na lacnejsie alternativy, napr. balelu, a milujem ju, sprchovanie a kremovanie je pre mna uz ritual:)
sprch 30
telove maslo asi 99
jesse intimky 30
tampony vlozky,to vsetko aro,lacne a myslim,ze je jedno ci mate always a OB
krem nemam nocny a denny, len jeden tiez balea..asi 60
odlicovac oci 60 (balea fantastikus)
pletova voda cca tiez 60
make up maybelline ale niesom spokojna,idem menit 200
spirala maybelline colosal,velmo dobra 300
tiene ruby rose, prevazne
jedine na com som ochotna dat majetok je dobry parfum, kupila som 100ml, a vydrzi dlho a je nenormaalne uzasny
dalsie veci nespominam, ale proste zaklad vacsina BALEa, a ostatne prisposobujem..vela veci mi vydrzi strasne dlho aj tak..

usiko

podla mna to nie je zla tema...lebo vela dievcat si kupuje drogeriu za horibilne sumy a myslia si ze robia to najlepsie....mozno pochopia, ze nie je len cierne a biele ale aj stredna cesta.....

zabudla som, ze spiralu este raz za 4 mesiace . 250 Sk, a olej obycajny na odlicovanie spiraly - podla potreby odlejem z flase co mam v chladnicke....

usiko

mydlo na tvar a na sprchovanie- protex, 20 sk,
krem na tvar / ja neviem, kupujem raz za styri mesiace, stoji ma asi 124 SK denny a 100 SK nocny gel,
Lak na vlasy- 100 sk,
puder / 129sk [vydrzi dva mesiace[
sampon - 39sk,
vosk na vlasy / 50 sk /vydrzi dva mesiace /
krem na ruky / 20 sk....
vlozky Libresse s kridlami, balene / 30 sk mesacne...asi vsetko....