vnimaju zvierata ludsku nahotu?

cudliprstik

Ahojte, aj my máme doma takú malú yorkshiricu, volá sa Gina a je to tiež malá vterka. Odkedy sme ju priniesli spí sa nami v spáľni, najprv len pri nohách a v noci sa už norkuje pod paplón, hlavu normálne uloží na vankúš a ešte aj kňučí, aby sme ju zakryli. A keď sa manžel o niečo pokúša tak sa natlačí medzi nás, takže ju musíme normálne vymknúť zo spáľne :-))))))

mia90

my mame tiez take mrnave steniatko sice uz ma pol roka ale je malinka a je strasne urazliva, ked som na nu skricala tak sa cely den so mnou nebavila, ani jest nechcela a ked som ju zacala hladka, maznat sa s nou tak hned zmakla:D

dd

:D ale svokrovci, co maju 2psov, jeden je nejaky krizenec kokrspaniela a neviem coho a druhy poulicna zmes, tak Ti su tiez taki vtieravi..mali ich v byte a tiez spavali na posteli, manzel mi vravel, ze ich velakrat nohami odtlacal z postele :D a tusim aj par krat kukali, ked nas videli sa bozkat..ale to bolo ozaj len par krat a len pri bozku nastastie :D

katu5ik

no dobre, ale teba aspon nenapadali ked si bozkavala frajera:D:D:D:D.. ako nie že by ma napadla, ale vylezie na postel, nahodi smutne oci, hlavu medzi nas a striedavo nas olizuje:D:D a potom si medzi nas lahne a neda sebou pohnut:D:D musime ju normalne vytlacit z postele:D:Dtazka je:D...a moj havko, ta to je fakt take miminko..to bud spinka, papka, hra sa, alebo robi zlobu:D... a najradsej spi niekomu na križoch alebo na nohách:D a ma dve kila:D

dd

:D a viete co, aj ja cosi napisem k teme :D..my sme mavali doma macky, ale ziadne plemeno, len take "poulicna zmes"..no a mame jednu taku, co uz ma hadam aj 18-19rokov, pristahovala sa ku nam..no a pred par rokmi(tak 3-4roky dozadu)mala 4maciatka..2sme rozdali a 2nam ostali - kocur a macka..kocur sa nam ani nie po roku stratil a min.roku sa nasiel :D.no a macka - to bol hotovy zazrak..ked sa hocikto maznal s tou starou mackou, strasne ziarlila, priliezla a vtierala sa :D a takisto to bolo aj naopak..stara macka tiez ziarlila..