vnimaju zvierata ludsku nahotu?

murinka

je to zaujimave, naozaj.niekedy mam ozaj pocit,ze vsetkemu rozumeju....ktovie, ci v nich ozaj nie je niekto prevteleny:-)

lenuliatko

manzel mal tarantulu dost dlho a ta bola tiez divna.v kuse nacapena na skle a som mala pocit ze nas sleduje.miranda sa volala :D ale nas retriver to robi nashcval podla mna.vynucuje si pozornost :D

machulka006

ešteže ja mám chameleona a ten je bezpečne v teráriu... :D a nelezie do postele v nesprávnej chvíli :D

colbert

no s tym cikanim....som v zahranici a ked som sem-tam cestovala domov,a bez kocurika,ten sa mi asi z trucu ze on ostava vyznackoval uz do popakovaneho kufra :-))) spravil mi to dva krat :-) no smrad taky ze az :-) odvtedy ho vzdy beriem so sebou.a to uplne vsade.uz ma aj co to nalietane :-) vsak ked uz ma ten europas :-)))

ShaulaThalit

Moja babka s dedkom mali psa, fenku, volala sa Šipinka. Pamätám sa, keď som víkendy trávila s nimi a večer, spolu sedeli na sedačke a dedko babku držal takom náručí, alebo ju hladkal, tak šipinka sa vteperila medzi nich, aby vlastne zabránila tomu, že dedko babku drží v náručí a hladká ju :)

lenuliatko

:D zabavne fakt.my mame zlateho retrivera.a onom je uz asi dost zname ze je to velmi inteligentny pes.my sme s manzelom tiez zazili taku situaciu ked uz sme boli v najlepsom a nas pes si otvoril dvere normalne skocil labkou na klucku a len tak zakukoval.potom zacal hrozne knucat ze chce ist dalej lebo on to tak robi vzdy rano.pyta sa tak ci moze vojst :D tak sme ho poslali prec prisiel potom zase potom zacal stekat ze asi aby sme prestali :Dtak sme mu povedali cakaj obliekli sa a zavolali ho dnu.pribehol a vytiahol manzela za rukav ku miske a zistili sme ze je hladny.chapete.normalne drzo pride a popyta si jest :D

murinka

hafica--presne, ja tiez tak niekedy okriknem, ze Mio , nekukaj sa a on sa odvrati, pride mi to take smiesne, az perverne:-)