Trapi ma moja priatelka (Trošku odklon od témy)

Príspevok v téme: Trapi ma moja priatelka (Trošku odklon od témy)
martin1981

Dobrý deň. Potreboval by som poradiť. Trápi ma moja priateľka. Dosť často ju pichá pri srdci alebo pod posledným rebrom, má pocit, ako keby jej niekto "sedel" na hrudi, ťažko sa jej niekedy dýcha, má studené ruky, pár krát už aj odpadla, má závraty, nevoľnosti na vracanie, bolí ju aj chrbtica a dosť často má problém aj s trpnutím ľavej ruky... Ale k lekárovi nechce ísť a ja ju neviem donútiť, aby tam šla. Neviete o akú chorobu by mohlo ísť? Bojím sa o ňu. Ďakujem za radu.

sunday

Moze mat aj nieco s krcnou chrbticou. Ja som nedavno mala zaseknuty nerv a "tahalo" ma od krku az cez lopatku a "vystrelovalo" mi to az do prstov lavej ruky. Tiez som mala dost vysoky pulz. Isla som k MUDr. ta povedala, ze mam zaseknuty nerv a dala mi dvojo liekov na uvolnenie svaloveho napatia a je to lepsie. Predtyn som aj mala pocity na odpadnutie, tocila sa mi hlava a nemohla som sa poriadne nadychnut. TAK NECH IDE PEKNE K LEKAROVI A VERI, ZE JEJ POMOZE.

evvinna

nuz, ja osobne som uzivala antidepresiva: cipralex a mirzaten, tie uz som vysadila davno a potom magnezium..to je asi zaklad..ale kedze ja mam nizky tlak, tak to magnezium mi moc dobre nerobi..pokial ma tvoja priatelka tuto diagnozu, co zisti lekar samozrejme, konkretne neurolog, odporucam, aby sa v prvor rade ukludnila, je to bezna choroba u zien, uz by som tazvala snad aj civilizacnou chorobou a ked na nu pridu tie stavy, tak naucit sa ich prekonat aj sama, bez liekov..lieky pomahaju, ale vsetko ma aj druhu stranu..bez nich je niekedy lepsie...nech sa nauci spravne dychanie, to je zaklad.vediet sa uvolnit...a kup jej to magnezium..pomoze.pa

evvinna

ahoj.podla mna sa jedna o neurogennu tetaniu....ja sama ju mam a priznaky take iste...dokonca som bola odvezena na pohotovost v noci s podozrenim na infarkt..a to ma 22 rokov...a ja to mam este skrizene aj s panickymi atakmi...tak tak..

martin1981

pre lki: ale ona orgazmus dosahuje pravidelne, takže asi toľko k tomu a s naším milostným životom je spokojná.............

martin1981

pre lki: ale ona orgazmus dosahuje pravidelne, takže asi toľko k tomu a s naším milostným životom je spokojná.............