Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz nemam zmysel zivota :(

Príspevok v téme: Uz nemam zmysel zivota :(
pepina19

v poslednom case zistujem ze nemam preco zit.. nikto ma nema rad...nikto ma nepotesi... nemam lasku ktoru potrebujem mam 19 a nikdy som nemala chalana... mam malo kamaratov a aj to su len taki "kamarati" ....nic ma nebavi..nic sa mi nechce...ked sa nad niecim tesim tak aj tak to nevyjde vzdy ako by som chcela....ludia ma nemaju moc radi kvoly tomu ze nie som velmi komunikativna.....ze nepijem a nefajcim.. tak preto ma nechcu brat ako rovnocennu..... vsetko je na ho.... nemam zmysel zivota...je mi uz z toho vsetko zle....nemam sa uz preco TESIT A ZIT .....

pupok33

nechapem ako som zabludil na tvoju stranku ale ked mas este tie stavy tak mi napis alebo volaj som bol na tom podobne ale som za..... nebudem ti radit ani nebudem mudry len pokecame.... a neboj stale ta ma niekto rad... a mozno budeme kam ...papa

bambula21

porozpravaj sa o svojich pocitoch s niekym, komu veris, alebo o kom si myslis, ze by ti z nich pomohol sa vymotat... stoji to za to, presla som tym, kedysi som si vravela toto iste aj ja. stale nepijem, nefajcim, ale tesim sa a komunikujem. vyhladaj pomoc, drzim palce!

BarborkaC

Ahoj pepina:pocuj pod do zahranicia so mnou cez leto:))ja to vidim tak ze pojdem oberat jahody jablka alebo skoncim ako casnicka na plazi....najdem robotu aj tebe ak ces

sisina

misiacik ved mas cely zivot pred sebou... prco rozmyslas tak negativne.. kolko ludi co by za to dali keby mohli byt ako ty...ty co maju nevyliecitelne choroby a bojuju a chcu zit.. a ty sa len tak vzdavas a chces odist kvoli tomu ze ta nezoberu do roboty a ze sa hadas z rodicmi... celkovo sa ludia prebudte a vazte si zivota ved je to to najcennejsie co mame....a treba mysliet pozitivne ze hadam bude aj lepsie a verit si...

evelina

pepina, moja dcera ma 17, nepije , nefajčí a ma pritom priateľov, ktorí fajcia aj piju, ale aj takych, ktorí nie. Ona ma pbrovsku empatiu a vsetkych berie takych, akí su. Možno si robiš barieru sama tym, že chces niečo, čo nemožeš mať a to ta odtahuje od ostatnych. Najdi v sebe , co ta bavi v ramci svojich schoponost a možností a realizuj sa v tom. Držím prsty.

jucika

prave preto to ries cez nejaku agenturu, ktora ta umiestni do oblasti, kde uz pracuju slovaci!!! tym, ze sa budes lutovat, nic nevyriesis-poznam to. clovek potom prestane rozmyslat. vyber sa do prace, do kina na nejake predstavenia, zaobstaraj si psika - nejakeho z utulku. tych moznosti je nekonecne vela. ja mam tiez psika uz 2 roky a vzdy ked sa na neho pozriem, viem, ze chcem aby sa mal dobre, aby bol spokojny a stastny atd. Ale prvy krok musis urobit ty, lebo nikto na miesto teba nepojde robit, ani studovat atd. spomen to rodicom, a popros ich o radu.

pepina19

jucika ale ja si neverim...... ja s mojou povahou sa v zahranici stratim :( a to bol taky moj velky sen niekde ist.. :( a nikoho tam nepoznam tak o to tahsie :(

jucika

mas IBA 19 - este velmi vela ta v zivote caka!!! a ked chces ist pracovat do zahranicia, tak zacni prieskum, ze ake mas moznosti, opytaj sa na to niekoho, kto za hranicami robi, alebo uz robil, aby ta nahodou neoklamali a hor sa!!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uz nemam zmysel zivota :( - Fórum - ZDRAVIE.sk