Lezenie su na nervy a stereotyp vo vztahu..

Príspevok v téme: Lezenie su na nervy a stereotyp vo vztahu..
oblacik

Ja uz neviem..uz som strasne psychicky unavena..V poslednej dobe mame s priatelom krizu, neustale sa obvinujeme, vycitame si a hadame sa..Paradox je ze by nam pritom mohlo byt tak dobre..Je to totiz pre blbosti neustale..Asi si uz lezieme na nervy..sme spolu skoro pat rokov..Padaju aj slova ako rozchod, ako vsak forma vyhrazok..Neviem co mam robit, nech robim co robim, aj tak je hadka..ked budeme spolu 5 dnu v kuse, 5 dni v kse sa pohadame..Niekedy mam pocit, ze priatel si tu hadka priam "vydupe"svojimi vyryvavymi recami..Uz neviem co dalej..:((Poradte, ako sa nehadat, neliezt si na nervy..

monka11

nepises kolko to trva...mesiac,dva,tri...skuste sa nevidiet 2 dni,nemyslim tym pauzu ani nic ine len si urob program na 2 dni alebo len proste sa mu vyhovor,ze robis to a to a uvidis ci ti po tych 2 dnoch bude chybat

naturelka

Asi ti veľmi neporadím.Tiež som mala vzťah,kde boli hádky dosť časté.Kedže som videla,že priateľ je dosť tvrdohlavý a musel mať vždy pravdu, rozhodla som sa ten vzťah ukončiť a musím povedať, že to bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí v živote. Síce v porovnaní s tebou sme spolu chodili len 2 roky, ale rozchod vyriešil môj problém neustálych hádok a nedorozumení.