SILIKONY UZ V 19-TICH??

Príspevok v téme: SILIKONY UZ V 19-TICH??
BarborkaC

Ahojte!!
v lete si chcem dat zvacsit prsia.Ale vazne netusim na ktorej klinike vedeli by ste mi nejaku odporucit?
Potom by som chcela vediet kolko to cca cele stoji a ci to dokazem utajit hlavne pred mojou konzervativnou babkou:)nechcem to povedat ani rodicom,najviac sa bojim toho ze po operacii budem rodinnou temou cislo 1.a o to vazne nestojim,kedze v rodine mame dvoch lekarov a dve sestricky a samych pubertakov:)
noo dalej by ma zaujimalo ci to velmi boli a ci potom ked sa to uzdravi budem moct hravat aspon rekreacne basket tenis...
dakujem pekne!!!:)

jantar

AHOJTE BABY, citam citam a konecne ma niekto rovnaky nazor ako ja...mam 19 rokov a tiez mam termin na augmentaciu 3.9.2010, uz som bola na konzultacii, 255 ml anatomicke...mam to po znamosti, cize ma to cele bude stat cca 1666E, cize 50000sk.
vsetci ma odhovarali, ze v 19 je strasne skoro, ale mam nastupit na vysku a nechcem tam ist s komplexami, uz som si toho zazila dost na strednej...
nastastie mam rodicov, ktori su chapavi a cele mi to zaplatia, ale ja urcite viem, ze ked budem moct, tak im to splatim...
BarborkaC, porad mi ako sa nenechat odhovorit a ako si vydrzala ten proti tlak okolia? chcela by som byt na tvojom mieste a uz mat po :)

n...

milé dámy ... tie ktoré tu písali že prečo gulaté bude vyzerať ako nejaká z časáku..... tak vám môžem povedať že sú prirodzené veľké a pekné... určite nelutuje a je pyšná na ne! omnoho lepšie ako predtým..(nič v zlom:))je to každého vec.. ale určite barborka nelutuje!! a každému to zdvihne aj ten sexualny život..:)

n...

aoj no môžeš poslať na nice73@azet.sk dakujem a nebude blbé ak ti pošlem foto až za týžden.. ? nemám foták.. momentalne. doma.. ale pošlem lebo chcem názor na tú rozdielnosť..

BarborkaC

ahoj n...
tiez som o metode s vlastnym tukom pocula,ale len ze sa to robi vo viedni je to dost drahe a nie je to natrvalo...
treba zajst za nejakym doktorom a spytat sa jeho co by sa dalo robit,ale pocula som o pripadoch ked sa zvacsoval len jeden prsnik,implantatom.viac ti povedat neviem...ale chapem ta,ja som teraz stastna ze to mam za sebou,sice to bolelo,ale vysledok je super podla mna.
jasne poslem ti fotku,dufam ze ty mne tiez.daj mi svoj mail

n...

ahojte .. a ahoj barborka vidím že sa v tom vyznáš a celkom ti teraz aj závidim... aj ja by som chcela.. také .. sice mám len 17! a mámpekné prsia gulaté a také pevné nič by som na nich nemenila važne sú ako s tých časakov len chybička.. jedno je väčšie a jedno menišie:( a ja viem že každá má menšie a väčšie lenže ja ich mám aj o 1 dokonca 2 čísla rozdielne.. :( je to dosť viedieť na pravý by som potrebovala podprdu A a na ľavý B niekedy aj C.... :( musim to takto teraz vypchávať.. vypchavkami viem mám len 17 a bola som aj u gyn. a hned si to všimol a keď som sa spýtala či sa to dá dokopi tak povedal že ťažko je malo prípadov.. tak keď budem veľká a zarabajúca a mať vlastný život hned pôjdem na takúto operaciu.. hlavne.. je to aj dosť neprijemné lebo tričko si musim popravovať lebo to veľké prso mi ako keby posuvalo triko.. a to dosť blbo vypada.. ja len tak a chcem sa spýtať..že asi nevieš čo by blo premna výhodné počula som že už sa dá aj že ti zoberú tuk a tak ti to nastrkaju do prs.. že to neni akoo keď ťa rozrežu. .a ke´d ti davajú ten implantat tak to ti ako keby celé prso vložia ako takú gulu alebo len taký vankušik tak ako keď je podprda vystužena? dakujem bola by som zvedavá ako ti vyzerajú prsia teraz.. no nič dúfam že mi odpíšeš

BarborkaC

katika. mne ich odporucil sam doktor,oboje maju vyhody aj nevyhody....kvapkovite sa hodia pre jedny a okruhle pre druhe treba ist na konzultaciu a sam doktor/ka ti povedia co je pre teba lepsie,ale zavisi to aj od teba co od operacie ocakavas

katika.

a keď ste už po operácii, aký je rozdiel, myslím viditeľný, ak máte guľaté alebo kvapkovité silikóny. Prečo ste sa jedna rozhpdla pre tie a druhá pre tie? Ja by som asi nevedela, že aké si dať.