SILIKONY UZ V 19-TICH??

Príspevok v téme: SILIKONY UZ V 19-TICH??
BarborkaC

Ahojte!!
v lete si chcem dat zvacsit prsia.Ale vazne netusim na ktorej klinike vedeli by ste mi nejaku odporucit?
Potom by som chcela vediet kolko to cca cele stoji a ci to dokazem utajit hlavne pred mojou konzervativnou babkou:)nechcem to povedat ani rodicom,najviac sa bojim toho ze po operacii budem rodinnou temou cislo 1.a o to vazne nestojim,kedze v rodine mame dvoch lekarov a dve sestricky a samych pubertakov:)
noo dalej by ma zaujimalo ci to velmi boli a ci potom ked sa to uzdravi budem moct hravat aspon rekreacne basket tenis...
dakujem pekne!!!:)

xxxxxxxxxxxxxxxxx

ja mam 17 a plastiku prsnikov som uz podstupila bolest je ukrutna ale pokial ste natom psychicky zle tak ten pocit po tom stoji zato..jednoznacne neurobila som to z rozmaru ..ze boli male..svoje mam trojky..ale problem bol inde ;-)

BarborkaC

Dakujem pekne aj ja Ti drzim palce s tym nosom.
Ved zhanam tu informacie o nejakej poriadnej klinike a profesionalovi.

moniqa87

ved to ja viem, ze by som to prezila, v usoch ma dokopy 4 dierky, ale predsalen nos je nieco ine, ale uz sa odhodlavam...
mozno tento rok :-)
a drzim ti palec, inak ak ide o vek, tiez by som ti poradila este chvilu pockat, ale je to koniec koncov tvoja vec a nech ti tu napiseme cokolvek, aj tak si urobis po svojom...
len si vyhliadni kvalitnu kliniku, lebo keby si narazila na nejakych fuserov, tak by si to mohla do konca zivota lutovat a rozpravaj o tom s niekym z rodiny, najlepsie s mamou, tak vela stastia

BarborkaC

viem ze to je skoro...ale ja som sa vyvijala do 15tich....odvtedy sa na mne nic nezmenilo ani vyska ani prsia bohuzial ani rozum:)
ale ked po tom tuzim,vsak mozno si ich dam vybrat aj ja,ale mozno sa mi to zapaci a budem dalsia spokojna...

BarborkaC

no moja kamoska najlepsia si dala bez vedomia rodicov prepichnut jazyk,matka zurila,isla do krestanskeho tabora a tam jej prepichli nos a tri tri dierky v uchu:))
ale tak vsetci to prezili:)