Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazka pre vsetky zeny

Príspevok v téme: otazka pre vsetky zeny
zania

je pre vas milovanie prijemne? ja som este nemala sex ale vobec si to neviem predstavit ze by to bolo pre mna pekne a prijemne...bojim sa ze koli tomu ani nevydrzi moj vztah, vsetkych tych veci okolo sexu sa desim a ked si predstavim ze sa ma niekto tam dole dotyka je to hrozne..ako vam to je prijemne ?? a vyvrcholenie pride len tak samo? no ja som z toho zdeptana uplne...

Zora22

najskor musíš mať rada samu seba.Akeďsa prijmeš taká aká si potom skús sa hladkať po tele ak Ti to bude príjemné tak sa ti nebude protiviť ani dotyk milujúcej osoby a masturbáciou prídeš nato čo sa ti páči a aké je vyvrcholiť,len sa uvolni a nemysli.

moniqa87

podla toho ako pises, tak vela rokov nemas a na sex rozhodne vyspela nie si, pokial to sama nebudes chciet tak ti to ani prijemne nebude...
raz aj ty na to dozries a potom sa dozvies co je na tom take prijemne...

ShaulaThalit

A kolko mas rokov? Na sex musis byt dusevne pripravena, a to pride "samo"...casom...
Ked budes so spravnym clovekom, na spravnom mieste, v spravnej chvili a povies si: teraz to chcem...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otazka pre vsetky zeny - Fórum - ZDRAVIE.sk