Odpustil som,mam rad no lubit uz nedokazem...

Príspevok v téme: Odpustil som,mam rad no lubit uz nedokazem...
andreej

ahojte mam 19,v lete minuleho roka som spoznal jednu fest super babenku-mal som pocit ze sa pozname tisicky rokov prezili sme si nenormalne blaznive a krasne chvile ako kamarati-v oktobri sme spolu zacali chodit,ale ona sa 4dni predtym vyspala s byvalim proste cakala bejby-nevedel som o tom dala si to vziat a ku mne sa tato informacia dostala takym stylom ze ma vedome podviedla pocas nasho vztahu-znicil som jej dost poriadne zivot,ako hnevala a hneva sa nanu cela nasa partia-odsudzuju ju aka je ku**a a podobne nepekne veci.
na stedry den som siel za nou ze pokecame o tom lenze skoncilo to tak zeked som prisiel k nej vysiel som z domu tak sme len na seba pzreli objali sa a plakali obaja.casom sme sa udobrili uplne ale povedal somjej ze ju uz asi nikdy nedokazem lubit tak ako predtym,teraz kedze aj ja aj ona sme mali prazdniny tak som ju zavolal k nam na prazdniny ku mne domov na 3dni(podotykam moji rodicia boli po nociach doma a kedykolvek nas mohli prekvapit aj cez den),a vlastne tie tri dni boli pre mna asi najkrajsie v zivote,proste vystrajali sme ako male deti nieco uzasne:),ale aj tak som citil ze medzi nami je akasi priepast-ze to uz nie je take ako to bolo predtym-lenze ja chcem aby to bolo take ako predtym...
neviete mi nahodne poradit cospravit aby to bolo take ako kedysi?
za odpvoede fakt dakujem Andrej

mily andrejko

mily andrejko, z teba hovori zranena muzska jesitnost. Niekto siahol na to co si ty povazoval za svoje. Dievca sa zachovalo fer a lubilo ta, ved ta nepodviedla ked ste boli spolu ale pred tym, nechapem co riesis??!! Chcela to este stihnut aby mohla byt s tebou s cistym stitom. Na to ze mas 19 sa spravas ako 14 rocny, uvazujes tak. Mily Andrejko, zivot je taky kratky, ze ty si to teraz ani nedokazes uvedomit a zivot je taky zly, ze jedine na com v nom skutocne zalezi a co v nom ma naozaj zmysel, su prave take chvile ako si ty zazil pocas tych 3 dni. Uz nikdy v zivote nemusis stretnut take dievca- zenu s ktorou ti bude tak naozaj fajn a lahko, musis si tu a teraz uvedomit, ze svojou zranenou pychou ju mozes stratit navzdy, mozno pride nejaky muz ktory sa k nej bude spravat inak ako ty a zamiluje sa, premyslaj, ci ti bude chybat. Nemysli si, ze bude na teba do smrti cakat a prosikat ta o odpustenie.

???

neviem co by si chcel pocut dievca spravilo chybu a rozhodlo sa tak ako sa rozhodlo aj ked potrat absolutne odmietam je to jej rozhodnutie a ako pises este ste spolu neboli a to ze si jej znicil zivot nepises ako cloveka bud milujem alebo nie a o tom je aj odpustanie najlepsie je zacat odznova a k nicomu sa nevracat

sisisissi

Vedome ta podviedla pocas vztahu, alebo 4 dni pred nim? / da sa podviest aj nevedome?/
Nemas co startit ak to s nou este skusis, no ver tomu, ze este dlho potrva kym zacnes verit. budem ti drzat palce.