Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SILIKONY!!!KTORA KLINIKA?DOKTOR A KOLKO ZAPLATIM V BB A KE?

snela

Ahojte, ja som momentalne tehotna, tak za tri roky tiez planujem ist, ale uz teraz mam neskutocne obavy, hlavne z narkozy a z toho ze prsia nebudu splnat moje ocakavania.. Myslela som si ze si musim odlozit cca. 100 000.- Vidim ze sa da aj lacnejsie a urcite kvalitne. Drzim palce..

8ala8

ahojte tiež by ma zaújmali skúsenosti tých ktoré to absolvovali, či mali nejaké komplikácie alebo problémy s tím

8ala8

biba
držím ti palce. to že sa bojíš je normálne. potom daj vedieť ako to dopadlo a či si spokojná.
Tiež o tom rozmýšľam len mam strach že sa niečo pokazí, alebo sa mi niečo stane. alebo budem mať s tím problémy.

biba

Caka ma op predsne za tyzden V BB. Cena je 61 tis-narkoza, podprda, izba, impantaty. Zo zaciatku som sa strasne tesila, ale zacinam sa strasne bat, ze zostanem zdeformovana, skareda. pripadne ze sa nezobudim z narkozy.. Bude ma robit dr. Červeň - poznate niekto jeho pracu? zdal sa mi v pohode, odbornik, ale ukrutne sa bojim a to som si myslela, ze som hrdinka.AJ vy ste sa tak bali?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SILIKONY!!!KTORA KLINIKA?DOKTOR A KOLKO ZAPLATIM V BB A KE? - Fórum - ZDRAVIE.sk