samoopaľovacie mlieko

figurka

baby my mame doma johnson skusali ste? aky to malo efekt a akop casto ho treba natierat? neboli ste potom zlte? alebo flakate? viem ze sa treba opielingovat...vzdy som ho chcela skusit ale bojim sa tych flakov a toho zozltnutia... a na tvar asi urceny nieje co?

veverqua

Mna na vsetkych samoopalovakoch najviac odradza ich pach. Oni sice vonaju pekne ked si pricuchnete k baleniu, aj ked ho nanasate, ale po par hodinach som zatial s kazdym tymto mliekom mala tu skusenost, ze to neprijemne zapacha. Alebo mate s nejakym dobru skusenost aj po tejto stranke?

ema123

Problém pri rozotieraní môže byť v tom, že si ho dávate málo. Aby sa dobre rozotrel, tak ho musíte nanášať v dostatočne veľkom množstve. Netreba sa báť, že toho bude veľa.

kiki

lll podľa mňa žiadny nezanecháva fľaky keď je správne a dôkladne rozotretý. Nerozumiem prečo z toho niekto robí takú vedu, snáď si každý vie rozotrieť telové mlieko nie?

kiki

Ja používam tiež Balea a som maximálne spokojná. Vyskúšala som už viac značiek a tento mi vyhovuje najviac, aj účinkom aj cenou. Dokonca pekne vonia čo sa o mnohých iných povedať nedá (napr. John&John ten vyslovene smrdel fuj)