samoopaľovacie mlieko

arcobaleno

kedze zijem v talisnku,nikdy som ho nepouzivala..ale ked som raz prisla na slovensko,neopalena,,napadlo ma kupit samoopalovaci sprej.od DM..je fantasticky,,super cena.podla mna mlieko zanecha viac skvrn.sprej to zastrieka..jednoduchsie!!

Ivka 1

Je velmi dobry samoopalovaci krem,ktory nezanechava skvrny na pokozke. Je na cisto prirodnej baze a teda aj bez skodlivych chemickych latok. Viac info na maile. Tu nesmiem uviest nazov a ani
firmu,ktora ho vyraba.

fufikova zena

vsetky samoopalovacie kremy za nechavaju na pokozke skvrny ci uz su na telo alebo na tvar. mam s tym skusenosti s viacerymi znackami

inge

Ahoj ja som ich vyskusala viac ale som dost bledy typ preto som po nich mierne do zlta:(ale co mi vadi najviac je ze nevsiaknu poriadne do pokozky a nevonaju zrovna vabne

fialocka

Ja pouzivam baleu a som spokojna... podla mna nie je horsia ako tie ostatne kremy co som vyskusala, dobre "opaluje" ale treba si krem poriadne roztriet...

nnnn88

ja pouzivam od nivea, ten pre svetlu plet a som maximalne spokojna,,dobre rozotrem vobec ziadne flaky,a po par dnoch vsetci ci som nebola v solarku,fakt peknu zdravu farbu dava..a ja to pouzivamaj na tvar a no problem ,,ale kup si to pre svetlejsiu plet.

malicka som

ja mam dobre skusenoti s Mary Kay. Flaky necha kazdy ked zle rozotries, ale parkrat skusis a uvidis jak je to najlepsie. Inak ja to davam len na nohy v lete, lebo to nechava flaky na obleceni ked sa potis. a na tvar by som si to dala len v pripade ze mas peknu plet, lebo to zvyrazni kazdy flak a vyrazku

liana

Odporucam kupit v lekarni, su kvalitnejsie (LA ROCHE a pod.) a tiez maju aj pripravok na tvar. Flaky pri zlej aplikacii urobi kazdy samoopalovaci krem.