TIBI nápoj

Lucik3

Mne to zase skyslo a voda bola zakalená(ja som ale použila vodu z vodovodu(chlorovanu) a neviem či nie preto...ale aku mam dať vodu? studnovu nemáme

A inak máte niekto na predaj?

rezen

ahojt, mne sa stala taká vec...viem že tibi nesmie prísť do kontaktu s kovom a ja som dnes omylom použila lyžicu na zamiešanie :( myslíte že mi uhynie?

distribuce

Ponuka kvalitnej tibi vodnej kultúry , tibi mliečnej koltúry a ázijskej kultúry čajová kombucha. Darčekové balenia na prípravu liečivých nápojov. V balení sa nachádzajú brožúrky , návody ,kultúry , čaje, sušené vákuované ovocie na prípravu vodného kefíru. balné je zdarma. staci napisat email a napisem podorobnejsie.

sade8

stena

no ved ano - tibi nebolo pre mna az take ucinne - ale na pecen a vlastne s tym suvisiace kozne problemy mam jeden uzasny recept, ked som jedla lyzicu olivoveho oleja s citronom kazde rano, takz po dvoch mesiacoch sa dostavili ucinky, nikdy som nemala taku super plet, len ako som to prestala uzivat (lebo sa to ma uzivat 5 mesiacov max., ale ja som to uzivala 4 mesiace)tak sa to vratilo spat, sice v mensej miere, ale vratilo.....

stena

No za dva týždne určite nie ... Ano je to urcite individualne . Ale kozne choroby su zakerne a trosku to trva pokial sa zacne upravovat pecen. Sak z coho su kozne choroby ? Vsetko vychádza z pecene .

sade8

ako som citala tak tibi nie iba na upravu pecene......ale aj ine choroby.......no ja som sa docitala ze za dva tyzdne zacnete badat vysledky ja som to uzivala nejake tri mesiace a nic, cakala som a nic........ale nevadi, ja zas nieco objavim ine........tibimu sa darilo velmi dobre, ale na mna to viditelny ucinok nemalo......mozno je to individualne