Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nizke sebavedomie

Príspevok v téme: nizke sebavedomie
sallyna

Prosim poradte mi, ako si zvysujete svoje sebavedomie? Pravidelne cvicim, malujem sa, vzdelavam sa nex mam rozhlad atd. ale ja sa niekedy za seba hanbim.Ked som bola mala v skole som bola casto obetou srandy, len tak bez logickej priciny. Neskor bol na mna neprijemny starsi brat. Mam dobreho priatela a rodinu ale i tak sa za seba proste hanbim a neviem ani konkretne preco, neviem sa toho zbavit a brani mi to prezivat veci krajsie a stastnejsie. Dakujem za vase rady;)

sallyna

Zaregistrovala som sa ale stale svietim na cerveno moje meno pred registraciuo a tale je tu na mna mail. No nic, napisala som do sekcie "kontaktujte nas" co mam robit.Kazdopadne, nikde nie je uvedene ze maily sa zverejnuju a vobec to nie je sranda, akurat tu rozoberat svoju hanblivost anakoniec zistim ze som sa vlastne obnazil;a uplne, ked si predstavim svioje predosle otazky vo fore:/

mary-anne

najlepsie je,sa zaregistrovat:-) no lebo tvoj nick svieti na cerveno-teda ked si nan kliknem, objavi sa mi tvoja adresa.. no vymazat by sa to dalo jedine tak,keby si napisala temy, do kt.si pisala do pripomienok a poprosila, nech zmazu tvoje prispevky a je to vyriesene..inak asi tazko:-) len sa pousmiat a bude:-)toto forum je uplne anonymne....

sallyna

Som terazporiadne vydesena, pretoze tu mam ovela intimnejsie problemy. Da sa to nejako vziat spet? vymazat? Mne tu nikde nezobrazuje maily inych ludi tak neviem kde ho vidis. Nie je mi dop smiechu teraz, som sa tesila ze konecne anonymna poradna:P

sallyna

coze?ja som myslela ze mail sa nezobrazuje uzivatelom, ze ak ho tu nezadam tak sa mi neobjavi prispevok. teraz sa poriadne hanbim lebo som tu pisala aj ine problemy sinymi nickmi a je tam moj mail. Da sa zmazat?

mary-anne

dala si svoju mail.adresu, teda som sa kukla, kedze je to z pokecu:-)tam sa vyznam.xi no ja som s priatelom uz dva roky,ale vsetko zatial klape ,ako ma:-) no bmi index mam normal, taky vacsiii normal,ale tak vzdy je co vylepsovat:-)))

sallyna

Hned mi je lepsie ze nie som jedina, asi nie som taka divna:*)Neviem ako vyzeras ale ak mas od obezity daleko tak si stihla, alebo normalna alebo taka sexy krv a mlieko vsetky 3 su ok:*)Ako mozes povedat ze som krasna ked ma nevidis?xixi:*)S priatelonm som od tohto augusta takze chemia bavi naplno:*)A ty?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nizke sebavedomie - Fórum - ZDRAVIE.sk