Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stale je tu!

Príspevok v téme: stale je tu!
ninkaa

Stale ma hneva jedna vec, zacnem takto-Par rokov som trpela anorexiou, bulimiou, mala som tazke depresie, pokusila som sa o samovrazdu a s deckou vahou som sa videla ako prasa. Dnes som vyliecena a stastna, ale aj tak je to nieco, co ma hneva.. Okolie.. Z kazdej strany nieco na nas utoci.. Na kazdom rohu reklama s vychudnutou modelkou, vsade navody ako zhodit za co najkratsi cas co najviac kg, v kazdom casopise chvala tych co schudli a upozornenie na tych, co pribrali.. A potom tolko bab ktore touto chorobou este trpia a potom prichadzaju nove a nove.. Nechcem tym povedat, ze ma to taha spat do choroby to nie.. ale stve ma to z inej stranky. Nechapem preco je svet taky zvrateny? Tvarime sa ako velmi vyspela doba, sama pokrocila technika a vsetko, ale o toto sa nikto nepostara. Kolko dievcat este umrie kym sa svet spamata? Mna to tak znervoznuje, mam chut tu chorobu znicit! Ja ju proste nenavidim, vzala mi kus seba a aj ked mna uz neohrozi, stve ma ze nici ine dievcata.. viem ze to nezmenim, ale co mam robit aby som na to nemyslela..? aby som sa zmierila s tym, ze tu bude stale, okolo mna?

ShaulaThalit

Fuu... nie si jednina, co si to uvedomuje, ale tu nezmenis nic... Tu je zbytocne sa trapit. Je to materialisticka, konzumna doba a neprestane len pre to, ze baby sa buria, ze maju anorexiu a bulimiu, ze ludia maju depresie...
Zi tak, aby si bola stastna, ale ked sa budes silou mocou burit, skoncis tam, kde si skoncila ako si pisala na zaciatku...
ZA VSETKO SI MOZEME SAMI.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stale je tu! - Fórum - ZDRAVIE.sk