Buď- Alebo

Príspevok v téme: Buď- Alebo
pussy

Už som z toho zúfalá, nevládzem takto ďalej a na všetko som uplne sama. Nedokážem normálne jesť. Mam obdobia keď som 2 týždne len o vode, popripade ovoci, milujem pocit toho prazdneho žalúdka, vela pijem a strašne vela cvičím,počítam KJ a Cítim sa úžasne a potom to príde . Proste príde deŃ KEĎ SA prejem ,ale neskutočne prejem. Väčsinou to vyvratim ale niekedy sa mi nechce ani to. Toto trva aj týžden ,každý den sa prejedám. proste si hovorím : dobre tak teraz sa prejedám a od pondelka budem zas hladovať. Dovtedy porušujem všetky moje pravidlá zdravého stravovania a zjem všetko, čo som si tak dlho ododpierala. Niekedy dostanem chuť vyskušať jedla ktore som nemala polroka a tak toho zjem sa den neskutočne vela. Ziadny stred neexistuje. Proste že by som si dala ranajky,obed ,večeru a zacvičila si .. Proste bola ako ostatny ludia. Vždy je to len jeden alebo druhy extrem. HLADOVANIE alebo PREZIERACKA :(

marushkaa

mas nejaku blizku osobu, co vie o Tvojom probleme? sebakontrola je asi v takom pripade tazka. Ale keby si sa dohodla s nejakou kamoskou, ze jej kazde rano povies: tak dnes si dam na ranajky to a to, na obed hento a veceru to a tolko si zabehnem. ked clovek svoje rozhodnutie povie niekomu inemu, je to pre neho akoby zaveznejsie to dodrziat ako ked si to povie len pre seba. Je super, ze si uvedomujes, ze Ti to skodi a ze normalne je zdravo a rozumne jest.. a tak.. drzim Ti prsteky.