moze vediet pravdu? :(

Príspevok v téme: moze vediet pravdu? :(
.mata

Ahojte. Necele 3mesiace chodim s chlapcom, ktoreho moc lubim, ale je tu jeden problem :( ide o toto- on mi povedal, ze je este panic a tiez vie, ze ja uz nie som. Sex sme spolu este nemali, prave pre to, ze on chce este pockat na ten prvy krat a mne na nom naozaj velmi zalezi, takze jeho rozhodnutie beriem. Dokonca je to prvy chlapec, na ktorom mi zalezi a ktoreho uprimne lubim. Vsetci pred nim boli len taky-akoze... Ale teraz neviem, ci mu povedat pravdu, alebo klamat v pocte mojich sexualnych partnerov. Totiz viem, ze na tuto temu raz pride a ja mu nechcem klamat lebo ho mam rada, ale pravda by ho asi zranila /bolo ich dost vela:(/ kedze on je uplne iny v tom to ako ja. Lenze sa bojim, ze ak ho oklamem tak to zisti napr. od mojich kamosiek, alebo on jedneho s ktorym som chodila a oni sa pooznaju. A keby zistil ze som ho oklamala, urcite by mi uz nikdy neveril :( tak co mam robit??? /ja mam 20 a on 19/

musska

podla mna sa to nema od koho dozvediet a je to natolko citliva tema, ze mu to moze aj ublizit. Ja som tiez svojmu povedala, ze nikdy nechcem vediet s kym kazdym,kolko ich bolo..A zas ja tiez nechcem svoju minulost rozoberat. Mne to vyhovuje, lebo tak sa aspon nemam cim zaoberat. V minulosti, ked som sa dozvedela, kolko mal nejaky moj priatel predomnou mileniek, som mala v hlave chrobaky presne pre to, lebo som si myslela ze urcite ma podvadzat, ze urcite mal lepsie a pod. A teraz ma to netrapi, ani nezaujima, zacali sme skoro ako keby odznova:)Takze ja som za sa z toho vykrutit..

quaky

viem, ze je toa si pre teba tazke mu to povedat narovinu, ale podla mna to po prvotnom soku oceni, ze si k nemu uprimna :)

.mata

Uff. neviem si predstavit, ako sa budem tvarit, ked mu to poviem :( a mam pockat kym sa to sam spyta, alebo mu to mam povedat sama od seba? Alebo ako? bojim sa ze v jeho ociach klesnem :( ale ta laska je naozaj odo mna uprimne, tak dufam ze to citi..urcite mu to tak poviem, ze z lasky je prvy...

quaky

skor si myslim ze sa bude citit velmi neskusene oproti tebe, ale ak ta skutocne lubi, tak to prekona... len mu skutocne povec co k nemu citis .... a mozno by momohlo keby si mu povedala ze sex s nim by bol preteba v podstate prvy sex z lasky... a budete to mat prvy krat oby2ja :D drzim palce

colbert

v kazdom vztahu musi byt komunikacia a uprimnost.inac to nemoze fungovat!tym,ze ho oklames ho urcite zranis a aj tak sa to skor-neskor dozvie.takze ak ti fakt na nom zalezi a vies,ze jemu tiez,jednoducho mu to povedz.ja osobne lzi doslova nenavidim!!!

quaky

skor si myslim ze sa bude citit velmi neskusene oproti tebe, ale ak ta skutocne lubi, tak to prekona... len mu skutocne povec co k nemu citis ....

.mata

quaky ja sa ale bojim, ze si pomysli ze som kur.va a ze si bude myslit ze ho podvediem.. aj ked ja viem ze ho nepodvediem, lebo mi na nom zalezi, lenze co ak mi neuveri? Mam jednu kamosku, ktora ma priatela s ktorym prisla o panenstvo a on mal pred nou 2baby a ju to obcas tak skrie ze to nebolo obojstranne ten prvy krat.. a ako to bude skret jeho, ked to neboli len dvaja :( nechcem o neho prist.. konecne mam pocit, ze to je laska..

quaky

POvedz mu to, s najvacsou pravdepodobnostou by sa to aj tak dozvedel a bol by steba este viac sklamany, ze si mu to nepovedela sama. Ale nazbudni dodat, ze on je prvy, koho skutocne lubis!! A ze pockas kym bude pripraveny.