Nemozem spat

Príspevok v téme: Nemozem spat
nevyspata:(

prosim vas, pomozte mi:(
uz je to piaty den co sa nemozem vyspat.. nikdy som taketo problemy nemala, len teraz po prazdninach ako zacala skola sa to vsetko zacalo.. idem si lahnut do postele, mam chut spat, moje telo je uz strasne unavene, ale mne sa neda zaspat.. telo je unavene, ale mysel a mozog pracuju na plne obratky a to ma nuti byt hore.. najhorsie je, ze mne sa k tomu pripleta aj busenie srdca a potom k tomu sa viaze aj problem, ze sa strhavam na to ako strasne busi a tazko sa mi dycha.. je to nieco strasne, fakt nikomu neprajem zazit a uz je to 5 den co sa to opakuje:( cez den sa nemozem preto sustredit, som strasne unavena, citim sa strasne slabo, hlava ma boli.. ale vecer sa to zopakuje, aj ked som velmi unavena, neda sa.. poradte mi, co mam robit alebo nejake volnodostupne lieky, ktore ked uzijem, tak sa mi naisto podari zaspat a nebude ma uz nic rozrusovat.. velmi prosiiim.. dakujem!!!

nevyspata:(

FARMACEUTKA, prepac, vlastne si napisala, ktory je najucinnejsi.. som si to nevsimla, dobre, dakujem..
ale ak mozem - mam na teba este jednu otazku - co si myslis o lieku DEPRIM?? na takyto problem nie je vhodny, pomaha?? dakujem..

nevyspata:(

farmaceutka a kebyze si z nich mam vybrat len jeden?? prosim ta, ty sa v tom vyznas, poradis mi, ktory je ten NAJ? ale nech to je nieco prirodne, ziadna chemia, ak by sa dalo.. dakujem!!

nevyspata:(

ja som si tiez myslela, ze to bude jedna noc.. a prisla druha to iste.. a tretia.. az piata.. to uz si asi aj sama vsugeruvavam, ze viem co ma caka, ale tak inak sa neda:( uz nevladzem fungovat!!

farmaceutka

napriklad: Novo-Passit sirup, passedan kvapky, benosen, hypnosed, najucinnejsi z volnopredajnych je melatonin.

nevyspata:(

ShaulaThalit a ty to zvladas uz dva tyzdne?? ved to sa neda!! ja to mam 5. den a citim sa strasneee:( jemine, vsetko ma boli, na nic sa neviem sustredit, hlavne ta hlava, joj..
ty to nijako neriesis??

nevyspata:(

ved prave, ja viem, ze to ma suvis so stresom, ale cez den to vzdy nejako zvladnem, ale v noci sa to neda:( mna uz to ubija, ja som tak velmi unavena, hlava mi ide prasknut, telo ma boli, ale zaspat ani za svet!!:( este nejake rady nemate??

ShaulaThalit

Ahoj, aj ja mam taky problem, uz skoro dva tyzdne, co som stale hore a mozno cez den chvilku pospim este...
Ale je to len zo stresu

musska

vyzera to ako stress, uzkost. Skus ist do lekarne,a spytaj sa na nejake doplnky co ukludnuju a uspavaju. Ja som take nieco z lekarne brala,ale nepamatam si nazov. Skus sa spytat,malo by to pomoct.

samko r.

Môže ísť v tomto prípade o stres po prázdninách. Vieš čo mám na mysli. Ale javí sa mi to aj podľa tvojho opisu na t.z.v. ""z očí". Tu môžu pomôcť iba dve veci. Vlastne tri, ale dve ti poradím. Kúp si na trhu bylinu "čistec" za hrsť nechaj ju cca 2O min, povariť v cca 1 litri vody, potom nechaj 1/2 hod. odstáť, nalej do taniera cca 2-3 cm od dna, opakom ruky /nie dlaňou/ umy oči, čelo,spánky zátylok, žily pri dani rúk a to až po lakeť. Po každom druhom až treťom ťahu opláchni ruku v tanieri! Ak sa v tanieri objavia také chumáčiky akoby vaty, je to ono.Umyť sa trba čo najviac krát, ale najmenej 3-4x. Druhá vec pokiaľ túto bylinu nezoženieš je doslova očúrať si ruku a týmto si pretierať spomenuté miesta. Je to trošku proti "srsti" ale pomáha to. Pri "zočí" sa dostavuje bolesť až silná hlavy, môže nastať vracanie, nespavosť, slabosť, až horúčky.