Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problém s chlpkami

Príspevok v téme: problém s chlpkami
miskam

Ahojte, chcela by som sa spýtat, ci niekto nemá podobný problém ako ja. Trápia ma chlpky na bruchu, chrbte, okolo bradaviek a trochu aj nad hornou perou. Trpím nadmerným ochlpením uz veelmi dlho...mám 19 rokov a vyskúsala som uz vselico. Brala som antikoncepciu ale pre zlé zdravotné výsledky som ju musela prestat brat. Skúsala som si ich aj vytrhávat pinzetou ale vzdy dorástli a viditelnejsie. Skúsila som si ich uz aj zafarbovat peroxidom, co mi na nejaký cas aj pomohlo ale bojím sa ze je to skodlivé a v okolí bradaviek aj nebezpecné.... mám priatela a velmi sa hanbím pred ním vyzliect...prosím vás, neviete co nato funguje? som zúfalá.... prosím poradte mi...dakujem......

bambula21

prave vcera som sa tymto zaoberala a guglila moznosti a informacie. naozaj treba ist k lekarovi (napr aj gynek.), urobi testy, ci su hormony v poriadku, ci to nie je chorobne, a teda ci sa to da zmiernit. no a trvale sa to da dat prec len laserom, ziletkou to dorastie tmavsie, pinzetou si vraj dokonca mozes ublizit v okoli bradaviek... zapaly a pod. mam podobny problem, tak premyslam nad navstevou svojho lekara.

to jje jedno

s týmto by si mala íst normálne ku doktorke, alebo gynekologovi asi... nech ti poradia odborne... alebo vim že sa to dá otsranit laserom. a už ti tam nikdy nebudu rast... je to normalne a bežne. len si za to budeš musiet zaplatit.. ale nie moc

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problém s chlpkami - Fórum - ZDRAVIE.sk