Do 3ky

crazynka:)

iv, noo mozno by mu nevadil...chvilu, ale keby videl jeho hlavu na tvojich prsiach tak hned by mu stupol tlak:o)

crazynka:)

No ja si neviem predstavit, ze by som sa o mojho milacika mala delit s nejakou dalsou zenou! To urcite nie! Uz len ta predstava, ze sa moj chlap ma milovat s nejakou zenskou a este pred mojimi ocami mi je neprijemna. Velmi by som ziarlila, a keby to bolo naopak (ja a 2 chlapi) frajer by sa asi zblaznil od ziarlivosti. Takze ja by som to neskusala, lebo vpustenim dalsieho cloveka do spalne sa cely vztah moze nejako zvrtnut:o)

kikus

Ahojte,
ja s tym uz mam skusenost, kedze sme to s byvalym frajerom vyskusali.Ak milujete svojho partnera, tak vam to urcite nebude prijemne.tak sme to potom vyskusali druhy krat s tym, ze sa obaja venovali mne(trocha sebeckosti v tomto pripade nezaskodi:)a bolo to super.naozaj sa mi to pacilo a ani som to necakala. s dalsim muzom som to nikdy neskusila, lebo partneri o tom nechcu vacsinou ani pocut.nech si hovoria co chcu, ale su podstatne ziarlivejsi.S kamaratkou by som to urcite neodporucala, hlavne ak v ulohe "delitelky" o manzela mate byt vy.Zarucene znicene kamaratstvo.

ss

od včera sledujem vašu tému hodina pravdy len som nemala čas sa pridať, aj mne sa táto stranka celkom pači da sa tu dobre pokecať aj problemy aspoň trochu vyriešiť