anjel strážny

Summer_

technecium, prepac zabudla som.. vies ja spavam LEN s priatelom...
Ale ta kamoska je aj tak podla mna slepa, ak chce teba :P a este aj hlupa :D

Leerka suhlasim, ale mam pocit, ze po tom co mu tu piseme, nebude chcet ani jednu :D

leerka

technecium, frajerka nie je lacny spas,, to vobec nie... len tak sa s niekym vyspat ano, lebo dotycnu uz nikdy nemusis vidiet a stretnut, samozrejme ak nehladim na to, ze by si bol taky sprosty a nabuchal ju.....

leerka

vies, co , dajme techneciovi na vyber, ved je to jeho tema...nech si vyberia on jednu z nas,,,,to by bolo najjspravodlivejsie, suhlasis?

leerka

summer, neviem ktora mu slubila oral, ale tak snad neaky bude..... ved mu mozno privezu neaku mrtvolku z patologie, ked lezi v nemocnici.....a mozno uz nelezi,,,mozno je uz aj doma a mal odvtedy mozno aj dalsiu nehodu.... to by ma ale vobec neprekvapilo, ked sa vie dat tak rychlo dokopy :-)

Summer_

technecium iba ze by som ti posunula nejaku slepu a hluchu babiznu, co uz roky nemala sex, takze pojde aj s TEBOU!

Ozaj, uz bude 100prispevkov :P

Leerka, len teraz neviem ktora mu slubila ten anal... Majka alebo Katka? :D

leerka

technecium a preco si nemal ziadnu frajerku? to nechapem, ved si taky jedinecny, mas regerenacne schopnosti.... a si aj panic este?

leerka

technecium, teba tu chce asi kazdy, aj summer samozrejme, inak summer, tusim sa o neho pobijeme, nie? on je taky..... no ako to povedat? divny? cudny? uz viem, je iny.... :-)

leerka

summer, jasne ze mal frajerku a volali sa majka a katka, majka bola a je jeho lava ruka a katka je a bola jeho prava ruka... a kedze je schizofrenik, tak si to uziva dvojako.....:-)