Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po rozchode...

Príspevok v téme: po rozchode...
has by

kolko vam trvalo kym ste si nasli znovu lasku po rozchode? Ale myslim ze predtym ste partnera skutocne milovali a naozaj pre vas vela znamenal, mysleli si ze to bude ten pravy. Kolko vam trvalo kym ste si opat niekoho nasli? a citili ste to co predtym? alebo to bolo slabsie?
A este jedna otazka.Ako ste sa spravali k vasmu byvalemu partnerovy.Uplne zrusili kontakt alebo ako?

ema20

ahoj no to si na tom podobne ako ja,som po rozchode 5ty mesiac a stále mi z neho šibe, my sme boli ešte pred mesiacom v kontakte ale on už to bral iba ako kamarátstvo a ja nie takže som musela prerušiť kontakt a zmazala som si jeho číslo. Nestretávam sa už s ním,ale predvčerom sa mi on ozval a odvtedy som zase ako šibnutá a stále na neho myslím :(((

has by

Mna nechala priatelka pred asi 4 mesaicmi. Bola pre mna vsetko cely moj zovot. Boli sme spolu rok a pol. A po rozchode mi aj zacalo dochadzat, ze sa nespavala tak ako sa mi to zdalo. Ja som pre nas vztah robil ovela viac. Po rozchode asi o 2 mesiace sme sa este riadne pohadali cez pokec a vtedy sme si obaja poslali do kelu.Ale myslím, že ja ju oveľa tvrdsie. Bol som aj rad lebo som sa kvoli nej netrapil uz ale zase ma to chyta. Rozum mi hovori ze je maximalne hlupost sa jej ozyvat ale srdce ma do toho nuti. Ona je dost naladova a to vsetko zle mozno ani tak nemyslela, a toho zleho bolo riadne vela co povedala.A mozno aj ano myslela.Neviem. Ale nemam zaujem o ziadne dievca a stale lubim len ju. AKo mi pomoct? Vobec sa nestretavame len na pokeci ju mam v priateloch ona mna nie.

vear

Ahojte! Ja som sa rozišla s priateľom po 2 rokoch, to som mala vtedy 15, 16 rokov a nechcela som nikoho asi 3-4 roky. Ale nie preto, že by som ho stále ľúbila, ale preto, že som proste nikoho nechcela a dá sa povedať, že viac-menej som stále čakala, že čo ak by sme sa dali znovu do kopy. Nestretávali sme sa, iba málo občas v autobuse. Ale sme sa bavili ďalej normálne, pri rozchode sme si všetko vysvetlili, teda môžem povedať, že sme sa rozišli v kľude. A on si našiel frajerku asi po 2 rokoch od nášho rozchodu a ja skoro po 4. Čiže, super kamaráti nie sme, ale keď sa stretneme, tak sa porozprávame, a aj posrandujeme o našich ,,mladých čias\".

svetlana6

andy asi to nie je ok, ale stava sa to bezne. po rozchode je clovek casto akoby mechom prasteny. neboj ono ti to dojde. a mozno sa skutocne date znovu dokopy. my sme sa s priatelom k sebe vratili dvakrat, po cca 2 mesiacoch.

andy27

rozisli sme sa s frajerkou,je asi mesiac,ale casto sa mi stava,ze este nevnimam ten rozchod,ale berem to ako hadku a dufam,ze sa skamaratime a budeme zase spolu. Nepripustam si,ze by som ju uz stratil. Je to podla vas ok?

ehm

no ja som mala noveho uz na dalsi den pretoze on bol dovodom nasho rozchodu...ale moze si zato sam uz sa ku mne hnusne spraval

machulka

cakala som vyse dvoch rokov... bolo to hrozne obdobie, stale som milovala byvaleho ... ale potom prisiel terajsi, milujem ho ovela viac sme uz spolu vyse dvoch rokov ale poviem ti, ze uz by som nechcela zazit to, co predtym, preto vela veci mu odpustam ak mi ublizi len aby nebol koniec,lebo to by som neprezila... robim chybu, som si toho vedoma, ale som taky typ cloveka a na tom nic nezmenim :( ak milujem tak celym srdcom...

naat

Mno tak to sa neda povedat nova laska moze prist aj hned po tej stratenej. Napr. Mne to trvalo asi 4mesiace. A bola to moja prva laska s ktorou som sa predtym rozsila zo zaciatku som bola na dne nejedla som nic ale potom som si povedala ze preco to robim kvoli nemu ked mi zlomil srdce tak som sa pozbierala a nebol problem viem ze je to tazke zabudnut na Milovanu osobu na vsetko treba cas preto treba v tedy chodit do spolocnosti medzi ludi a nebudes na Neho mysliet!! a co sa tyka kontaktu tak ja som povedala ze chcem byt s nim aj nadalej kamaratka ale on bol povrchny debil tak sa tak aj spraval nakoniec sa ku mne chcel vratit ale MAL SMOLU!!!! Laska pride ked to najmenej budes cakat .,.. a urcite sa netrap pre to CO BOLO lebo je to uz minulost a treba zit v pritomnosti!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

po rozchode... - Fórum - ZDRAVIE.sk