Antikoncepcia a fajcenie

lucka

fajcenie a antikoncepcia to je fakt zle..problem je v tom ze sa ti upchavaju cievy..raz mi jedna mlada doktorka hovorila ze ked studovala tak mali pripad ze dievca slo letecky do australie a jednoducho 16 hodin bolo bez pohybu a ked vystupila z lietadla tak proste zomrela pretoze sa jej upchali cievy..a bolo to koli anti. a fajceniu..:(

dolores

No ja beriem antikoncepciu a tiez fajcim beriem ju prvy mesiac tak sa pomaly snazim prestat fajcit, uz som to obmedzila aspon na dve za den. Vobec nic tu nechcem podcenovat, ale zase take prispevky typu \"ak chces zomriet...\" nemam rada...nechcem tu ani nikoho nahovarat ved sa sama snazim prestat, ale poznam aj take pripady co brali antikoncepciu desat rokov a desat rokov k tomu fajcili a nic sa nestalo. A poznam aj dievca, ktore vobec nefajcilo len bralo HAK a tiez dostalo trombozu. Nie je to zakonitost je to ale velke riziko.

jarula-25

dievcata neriskujte tak ako ja!!!uzivala som antikoncepciu a fajcila som a o dva roky som dostala plucnu emboliu kebyze pridem trosku neskor doktorke ku ktorej ma dotlacil priatel tak som tu uz nemusela byt...nakoniec my zistily vrodenu trombofiliu takze uz nikdy v zivote nesmiem brat antokoncepciu....

fialocka

nesie to vela rizik, fajcenie aj antikoncepcia ovplyvnuju zrazanlivost krvy a hrozi tromboza. Fajciarky uzivajuce antikoncepciu su viac nachylne napriklad aj na infarkt,a mozgovu mrtvicu... myslim si, ze to netreba podcenovat, ved v probalovom letaku to nie je napisane len tak...