Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlozky Jessa

elsa5.5

no neviem,ale každý nech si kúpi čo mu vyhovuje na takýchto veciach nešetrím.....predsa ten rozdiel v kvalite je určite:)

elsa5.5

ja také divné značky vôbec nekupujem možno sú lacné,ale som toho názoru že na určitých veciach sa šetriť nemá,libresse,always s tými som spokojná:)

susala

tampony jessa mini 64ks su za 2,59€ a ob mini 16ks za 2,25€...
kupila som si tie jessa na skusku, mensi balicek nebol...tak uvidime :)len sa mi zdaju na dotyk akesi tvrde... :/

polepetkova

No, na základe relatívne kladných referencií tuto na zdraví som vyskúšala vložky, tampóny aj intimky Jessa a som tak sklamaná, ako som ešte nikdy nebola.. väčší šmejd po všetkých stránkach som dávno nevidela..

Vložky - úplne divné, nekvalitné, krídelká sa mi samé v ruke odtrhli keď som vložku len držala (!!!)
Tampóny - aby som ich menila každých 5 sekúnd - savosť 0 bodov
Intimky - tvrdé ako šmirgeľ..

Celé zle.. radšej si priplatím než hento.. peniaze vyhodené do vzduchu..

casanta

No s intimkami nie som bohvieako spokojna, su akesi moc tvrde , ten povrch sa mi nelubi..najradsej mam diskret...ale tampony jessa tie su fajn a za tu cenu???no nekup to:)

tekvicka_

ja pouzivam od nich tampony a intimky a som spokojna. tampony su dobre ako tu uz niekto pisal nevidim rozdiel medzi inymi znackami a cena je velmi dobra. ako ja osobne som s ob tamponmi nespokojna mam pocit ze dobre nesaju alebo co neviem to ani definovat. jessa stoji okolo 3 eur - normal 64 ks a ob 16 kusov neviem 2 eura alebo asi aj viac?

opalka

su skvele
zacala som sa o ne zaujimat hlavne preto, ze su recyklovatelne, a su z prirodnejsich materialov, bez bielenia
citala som nejaky clanok, kde sa o tom pisalo, ze vsetky tieto vlozky ,plienky a neviem co nejak chemicky bielia, aby to bolo pre nas biele a atraktivne

neviem,do akej miery je to pravda, ale JESSA vyrobky su naozaj prijemne, lacne, spolahlive a aj naozaj aspon trochu setria zivotne prostredie a nase telo svojim zlozenim, tak o to lepsie

pouzivam o dnich aj vlozky,aj tampony - spokojna !

lochness

vidim ze tato tema je uz stara, no pridam sa - ja si kupujem tampony jessa normal, tie zlte, su super, uplne ako OBcka alebo kotexy, nepozorujem medzi nimi ziadny rozdiel, okrem cenoveho :))

na posledne dni si davam jessa mini, take ruzove, aj tie su fajn... vzdy si kupim tu najvacsiu pikslu mini aj normal (tusim 60ks ci kolko) za par eur a zasoba mi vydrzi par mesiacov :))

takze tampony jessa urcite odporucam, aj cez den aj na noc, nestava sa mi zeby pretiekli, iba sem tam cez noc ale pre istotu stale nosim intimku a je to v pohode :)

akurat tie jessa intimky cierne sa mi velmi nepacili, dost lahko sa odlepovali... ine cierne som v DM nevidela (a alwaysky neznasam lebo su hrube a drahe :)), takze som nakoniec skoncila znova zo starymi dobrymi naturellami, aj ked su biele a ja mam vacsinu spodnej bielizne ciernu, no su jemnucke a tenucke a dobre drzia a nestoja vela :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlozky Jessa - Fórum - ZDRAVIE.sk