opuchnutie penisu + prasknute zilky

Príspevok v téme: opuchnutie penisu + prasknute zilky
miso

Takze spravil sa mi na penise opuch. Zrejme to vychadza na predkozku - aspon tak to vidno pri nestoprenom stave. Pri stoprenom stave je koza opuchnuta v najma v strede a predkozka len trochu. Ide len o kozu. Plus sa mi spravili dve male elipsovite pozdlzne podliatiny na miestach kde na penise vedie mocova rura. Teda neviem ci to dobre nazyvam proste nieco take ako ked vam praskne zilka v oku :).

Predchadzalo tomu:
VCERA:
rano: bolo mi zle, ranajky som vyvracal,potom som cely den nejedol radsej nic
okolo obeda: zistena teplota
vecer: zistenie teploty 38 C,uzil som panadol, penis este v poriadku, masturbacia, nechcene trosku umyty studenou vodou (potom uz teplou) ..
o dve-tri hodiny neskor: siel som mocit a tu som spozoroval som ze ho mam strasne opuchnuty. Mocenie slo lahko. Ihned potom som ho vyskusal citlivo masirovat v dolnej casti, nad semenníkmi (snaziac sa rozhybat prietok krvi do penisu).. opuchnutie zakratko o nieco ochablo - mozno vdaka moceniu, mozno vdaka masirovaniu, a mozno som ho pod vplyvom stresu videl spociatku vacsim ako bol(nepredpokladam).
-----------
DNES:
obed: teplota 36,8 C
vecer: Zda sa mi ze opuchnutie trochu polavilo, ale spozorval som prasknute zilky + pri moceni sa mi zdalo akoby v nej bolo aj trosku krvi. Po druhom moceni uz nie.

Takze tymto sa vas chcem opytat ze co to mohlo sposobit a najma ze co s tym mam robit. Dik